Вироби з гіпсу

Якщо ви потрапили на наш сайт, тоді вас зацікавили вироби з гіпсу. Ми займаємося створенням гіпсових виробів, які використовуються в декоративному оформленні фасадів та інтер'єрів будівель. Можемо рекомендувати велику кількість декоративних виробів з гіпсу, які допоможуть прикрасити в найрізноманітніших стилях ваш будинок.

Прикраса стін і стель виробами з гіпсу застосовується вже дуже давно. Будь-яке приміщення прикрасить незначна кількість декоративних виробів, якщо використовувати грамотне композиційне рішення. Професійне виконання і точне розміщення елементів гіпсових виробів додасть неповторну красу кожному приміщенню, квартирі, або громадській будівлі.

В минулому вироби з гіпсу виготовляли вручну методом ліплення, який був досить трудомістким. Пізніше, цей метод був замінений на не менш трудомісткий процес виточування та різьблення. Сьогодні гіпсові вироби виготовляються методом виливання або пресування в спеціальних формах з силікону або металу з наступним прикріпленням до поверхні.

Вироби з гіпсу володіють як міцністю, так і архітектурною виразністю. В оформленні інтер’єрів та фасадів використовуються такі елементи ліпнини, як карнизи, пілястри, стельові розетки, колони, фризи, панно, гладкі профілі, кронштейни і т.д. Такі гіпсові вироби допомагають підкреслити тонкощі інтер'єру чи фасаду, завершити їхнє оформлення і надають приміщенню неповторний та індивідуальний стиль.