Вироби з пінопласту

Застосування виробів з пінопласту для декоративного оздоблення фасадів будинків

Вітаємо на нашому сайті! Мова у даному розділі сайту буде про вироби з пінопласту, які застосовуються для оформлення фасадів. Наша компанія займається виробництвом декоративних пінопластових виробів для фасадів та їх облицюванням. Завдяки методиці термічного різання можна з легкістю переоформити фасад звичайного особняка і перетворити його в стильний палац з колонами, оформити вікна і двері будинку в належному стилі, в загальному надати будівлі чудового вигляду згідно дизайнерських або архітекторських рішень.

Базове призначення виробів з пінопласту - декорування та оформлення фасадів міських і заміських будинків і споруд, реставрація старих особняків без значного збільшення навантаження на стіни і фундамент, перетворення фасадів вже побудованих будівель.

Перелік пінопластових виробів включає в себе величезну кількість найменувань і типорозмірів. Це різні декоративні елементи, які використовуються в будівництві карнизи (роздільні, горизонтальні, вертикальні, подсофітні, міжповерхові, цокольні), віконні та дверні обрамлення, молдинги, замкові камені, кутові елементи, русти, колони.

Переваги виробів з пінопласту

Переваги виробів з пінопласту: ексклюзивне виготовлення; оперативність і легкість монтажу, мала вага, простота і надійність конструкцій; мінімальні терміни виготовлення; високі геометричні показники і чіткість ліній.

Вироби з пінопласту є теплозберігаючим матеріалом. Завдяки тому, що у складі даної речовини переважає повітря - кращий природний ізолятор, пінопласт можна назвати одним з найбільш відомих на сьогоднішній день ефективних теплоізоляторів. Використовуючи пінопласт можна досягти високого рівня енергозбереження.

Пінопластові вироби мають властивість вологостійкості. Пінопласт не вбирає воду і не розчиняється і, отже, не розбухає. Ще однією важливою властивістю даного матеріалу є стійкість до дії вогню. Вироби з пінопласту виявляють стійкість до різних біологічних і хімічних впливів. Оскільки пінопласт - синтетичний продукт, мікроорганізми і тварини не використовують його в їжу, він не сприяє розвитку живильного середовища для грибків і бактерій.

Слід також зазначити таку властивість виробів з пінопласту як звукоізоляція і шумопоглинання, пов'язане з пористою, комірчастою структурою даного матеріалу. Для того щоб забезпечити достатньо високий рівень звукоізоляції, буде потрібно пінопласт товщиною всього 2-3 см. Дуже важливо, що пінопластові вироби зручно застосовувати: вони не вимагають спеціальних інструментів для обробки, легко ріжуться, відрізняються простотою монтажу, без утруднень переміщуються і складуються.