Венеціанська штукатурка

Венеціанська штукатурка була винайдена ще за часів Стародавнього Риму, проте найбільшого поширення набула через довгі роки у Венеції. Саме тому вона носить красиву назву "stucco veneziano", яке вказує на місто її переродження. Венеціанка - суміш, яка призначена для фінішної обробки стін. За допомогою її складників створюються ефекти мармурової поверхні і натурального каменю з гладкою глянцевою поверхнею. Залежно від складу декоративні штукатурки наділяються різними властивостями, а також можуть бути нанесенні в різній кольоровій гаммі.

Основні властивості покриття є вагомими причинами купити венеціанську штукатурку. По-перше: чудовий зовнішній вигляд - така обробка виглядає розкішно, а завдяки можливості тонування сумішей в різні кольори її можна вписати в інтер'єр будь-якого стилю. По-друге: натуральний склад - більшість інгредієнтів суміші мають природне походження, тому безпечні для використання всередині приміщень, в тому числі і в дитячій кімнаті. Після висихання обробки поверхня залишається паронепроникною, що дозволяє підтримувати нормальний мікроклімат в будинку. По-третє: стійкість і довговічність. Оштукатурені поверхні не вигоряють на сонці, не розтріскуються і вкрай стійкі до механічних пошкоджень, якщо поверх нанести лак для штукатурки.

Завдяки великій кількості фарбувальних пігментів, декоративна венеціанська штукатурка може бути використана в будь-якому кольорі. Сучасні технології дозволяють створити ефект поверхні мармуру. Венеціанка - вологостійке і паропроникне покриття - саме тому вона добре підходить для декорування не тільки офісних, але і житлових приміщень. Фактура і фінальний зовнішній вигляд покриття може бути підібраний з урахуванням планованого інтер'єру приміщення - з нею легко і просто можна реалізувати незвичайний дизайнерський ремонт квартири.

Штукатурка венеціанка дозволяє майстру реалізувати найскладніші естетичні ефекти за рахунок наявності як акрилового, так і мінерального типу матеріалів в своєму асортименті.