Утеплення фасадів

Фасад будівлі - це його обличчя, яке має бути оригінальним, привабливим, архітектурно досконалим, проте не варто забувати, що фасад - це ще і захисник будинку від впливу вітру, низьких температур. Таким надійним захисником приміщень будинку від холоду може стати фасад, якщо використовувати сучасні системи утеплення фасадів.

Утеплення фасадів - це не лише модний тренд, але й розумна потреба, яка, крім змісту і декоративної обробки, наповнить ваш будинок теплом і затишком.

Існує велика кількість матеріалів і технологій для утеплення фасаду будинків, квартир, котеджів, утеплення лоджій, балконів. Які з них будуть потрібні безпосередньо у вашій ситуації, допоможуть визначити наші фахівці. Фасадні роботи - складний процес, від підсумку якого залежить комфорт проживання в будинку.

Технологія утеплення фасадів

Технологія утеплення фасадів повинна виконуватися точно і без відступу, інакше кінцева мета - підвищення теплозбереження будівлі не буде досягнута, а утворена всередині волога буде сприяти руйнуванню стін, появлянню грибка і цвілі. Зовнішня утеплююча система фасаду є конструктивною частиною будівлі, вона включає в себе:

  • теплоізоляційний матеріал, який закріплюється на основі за допомогою клею і спеціальних механічних кріплень
  • шар, що складається з клейового складу, який армований сіткою з скловолокна
  • зовнішній декоративний шар

Вся технологія утеплення фасадів вбачає застосування матеріалів, що пройшли сертифікацію, тобто відповідають вимогам пожежної безпеки, паропроникності, екологічності, економічності. Всі матеріали повинні бути прописані в проекті з утеплення фасадів будинків і заміна їх повинна бути узгоджена із замовником.

Теплоізоляція стін будину

Початок робіт по утепленню фасаду пов'язано із обстеження, випробувань його поверхні на агдезію клеючого шару, визначається допустиме навантаження на дюбель і несучі здатності стін, далі проводиться ретельна грунтовка основи. У послідовності прикріплюються теплоізоляційні листи, далі захисний шар і зовнішній декоративний матеріал.

Теплоізоляція стін будинку прямо залежить від обраного теплоізоляційного і оздоблювального матеріалу, як наприклад: утеплення фасадів пінопластом або мінеральною ватою.

Щоб грамотно і правильно виконати теплоізоляція стін будинку, ви можете звернутись до нас.

Скориставшись нашим багаторічним досвідом роботи у даній сфері, Ви зможете уникнути зайвих труднощів, запитань та витрат. Всі Ваші запитання та побажання, ретельно обробляються, обговорюється складність роботи та цінова політика.