Вироби з пінопласту

 

Вироби з пінопластуВтілюйте будь-які Ваші творчі ідеї в об'ємних фігурах і виробах з пінопласту! Завдяки технології термічного різання можна з легкістю оформити фасад звичайного будинку і перетворити його в замок з колонами і балюстрадами, оформити вітрину магазину або рекламний стенд, прикрасити сцену чудовими декораціями.

Спектр застосування виробів з пінопласту:

  Основне призначення пінопластових виробів - декорування та оформлення фасадів міських і заміських будинків і споруд, реставрація старих будинків без істотного збільшення навантаження на стіни і фундамент, оновлення фасадів вже побудованих будівель. Список виробів включає в себе велику кількість найменувань і типорозмірів. Це різні декоративні елементи, що застосовуються в будівництві карнизи (роздільні, горизонтальні, вертикальні, подсофітні, міжповерхові, цокольні), віконні і дверні обрамлення, налічники, замкові камені, кутові елементи, русти, колони, кришки на стовпи і парапетні камені.

 

Переваги виробів з пінопласту:

  • Ексклюзивне виготовлення
  • Оперативність і легкість монтажу, мала вага, простота і надійність конструкцій
  • Мінімальні терміни виготовлення
  • Високі геометричні показники і чіткість ліній

Пінопласт є надлегким матеріалом, отриманий шляхом спінювання полістиролу. Полістирол піддається термальному впливу із застосуванням потрібного газообразовача або спінює агента. Таким чином, пінопласт складається на 2% з полістиролу і на 98% з повітря. Такий пінопласт також правильно називати пінополістирол. Зовні дана речовина являє собою матеріал білого кольору, що складається з невеликих гранул, зрощених між собою. Оскільки пінопласт практично повністю складається з повітря, це і обумовлює його основні важливі властивості.

По-перше, вироби з пінопласту є теплозберігаючим матеріалом. Завдяки тому, що у складі даної речовини переважає повітря - кращий природний ізолятор, пінопласт можна назвати одним з найбільш відомих на сьогоднішній день ефективних теплоізоляторів. Використовуючи пінополістирол можна досягти високого рівня енергозбереження.

По-друге, пінопластові вироби мають властивість вологостійкості. Пінопласт не вбирає воду і не розчиняється і, отже, не розбухає. Ще однією важливою властивістю даного матеріалу є стійкість до дії вогню. Незважаючи на те, що пінополістирол схильний до горіння, при відсутності вогню він припиняє горіти протягом чотирьох секунд. Температура самозаймання пінопласту в 1,8 рази вища, ніж у деревини і в 2,1 рази вища, ніж температура спалаху паперу. Пінопласт при горінні виділяє, наприклад, в 7-8 разів менше енергії, ніж деревина, відповідно при пожежі він набагато менше підвищує температуру, ніж дерево.

Вироби з пінопласту виявляють стійкість до різних біологічних і хімічних впливів. Оскільки пінопласт - синтетичний продукт, мікроорганізми і тварини не використовують його в їжу, він не сприяє розвитку живильного середовища для грибків і бактерій. Даний матеріал володіє дуже високою стійкістю до впливу всіляких речовин - спиртів, морської води, різних сольових розчинів, луги, мильних розчинів, клеїв, водорозчинних фарб, кислот за винятком концентрованої азотної і оцтової.

Пінополістирол відрізняється високою міцністю як на розтяг так і не стиснення. Він не піддається деформації при тривалих механічних навантаженнях. Ще одна перевага пінопласту - тривалий період служби. Довговічність пінопласту була підтверджена натурними і лабораторними дослідженнями.

Слід також зазначити таку властивість виробів з пінопласту як звукоізоляція і шумопоглинання, пов'язане з пористою, комірчастої структурою даного матеріалу. Для того щоб забезпечити достатньо високий рівень звукоізоляції, буде потрібно пінопласт товщиною всього 2-3 см.

Дуже важливо, що пінопластові вироби зручно застосовувати: вони не вимагають спеціальних інструментів для обробки, легко ріжуться, відрізняються простотою монтажу, без утруднень переміщуються і складуються.


Галерея робіт


вироби з пінопласту ціна львівУтеплювач для труби з пінопласту ціни Львівпінопластові вироби на фасад будинку львів цінадекоративні пінопластові вироби ціни львів

Вироби з пінопласту у м. Львів