Встановлення печей, камінів, димоходів

 

Встановлення печей, камінів, димоходів львівЧи можна уявити заміський будинок без каміна або печі? Звичайно ж, ні. Але що саме вибрати - камін або піч? Багатьом замовникам важко визначитися, адже більшість представлених на ринку камінів, навіть з топкою закритого типу є швидше, декоративним вогнищем, ніж опалювальним приладом. Як же бути, якщо хочеться не тільки милуватися грою мов живого полум'я, але й опалювати будинок розігрітим в топці повітрям, тим самим знижуючи витрати на обігрів за допомогою котельного обладнання? Здавалося б є традиційне рішення - піч, викладена вручну з глиняної цегли. Але далеко не всіх замовників влаштовує конструкція та зовнішній вигляд такої печі, а головне - сьогодні важко знайти справжніх майстрів, яким можна довірити зведення печі без побоювань за подальшу долю вогнища і пожежну безпеку будинку.

Ми пропонуємо вам скористатися послугою встановлення печей, камінів і монтаж димоходів будь-якої складності, допоможемо не просто встановити куплену вами піч і дати детальну консультацію, але і підібрати оптимальну модель саме для вас. Наша консультація це не проста відповідь по телефону на поставлене запитання, це багатостороннє дослідження фахівцями вашого запиту із знаходженням різноманітних варіантів рішень.

Ще на стадії проектування будинку фахівці радять зробити вибір між каміном або піччю. При наявності проекту набагато простіше дати оцінку можливості їх установки в тому чи іншому місці і при виявленні неможливості розміщення в бажаному місці внести відповідні корективи.

Набагато складніше, якщо будинок вже побудований і є висока ймовірність, що власнику доведеться йти на певні компроміси при виборі місця для монтажу печей або камінів. Крім того, ціна на встановлення камінів і печей в цьому випадку може виявитися вище.

Для монтажу каміна з чавунною топкою або аналога з цегли необхідно основа, на яку він буде встановлений. Якщо це цегляний будинок, то такою основою може служити бетонне перекриття. Для монтажу сучасної опалювальної печі не потрібно монолітного майданчика, так як піч володіє значно меншою вагою на відміну від каміна і може бути змонтована як на першому, так і на другому поверсі. Якщо будинок побудований з дерева, то для монтажу топки каміна повинна бути встановлена окремий монолітний майданчик і про це найкраще подбати на стадії будівництва. Крім пристрою основи необхідно встановити захисну негорючу перегородку від стін, що примикають до опалювальних пристроїв. Виконувати її необхідно з дотриманням всіх протипожежних норм і будівельних правил. Облицювання каміна також проводиться на основі спеціальних пожежобезпечних матеріалів.

Для збереження заходів безпеки підлогу перед топкової частиною необхідно влаштовувати з негорючих матеріалів. Теплові короби і міжповерхові проходи повинні бути ретельно ізольовані від дерев'яних конструкцій. Особливу увагу потрібно приділяти монтажу димаря каміна або печі, тому що найчастіше всі проблеми починаються ще на стадії вибору та проектування. При їх установці некваліфікованими робітниками може відбутися порушення тяги, руйнування стінок димоходу і як наслідок, пожежа!

Заздалегідь виїжджаючи на об'єкт, наші фахівці можуть допомогти врахувати безліч нюансів, які знають лише професіонали. Грамотне встановлення печей в будівлі є запорукою комфорту і безпеки людей, будь то будинок або підприємство. Встановлюючи печі та каміни в побутових і промислових приміщеннях, ми допоможемо підібрати відповідні за стилем варіанти. Знаходимо оптимальні рішення розміщення димоходів, з мінімальними втратами корисних площ. Всі варіанти знаходять відображення в докладних і точних кресленнях і схемах, при цьому досить простих і зрозумілих людині без технічної освіти. Монтаж печі проводиться тільки після узгодження з клієнтом.

Всі роботи виконуються швидко, за відпрацьованою технологією.

встановлення печей, камінів у м. Львів