Фасадні роботи

 

оздоблення фасадів. утеплення фасадів

Фасадні роботи являють собою комплекс будівельних послуг, покликаних поліпшити зовнішній вигляд фасаду будівлі і захистити його від впливу навколишнього середовища. Під фасадом будівлі фахівці розуміють не тільки лицьову частину об'єкта, але і його бічні, дворові сторони.

Фасад - візитна картка, обличчя кожного будинку або будівлі. Саме тому фасад це не просто зовнішній вигляд, екстер'єр будівлі, але і його негласна рекомендація, що говорить про статус і респектабельність як самого будинку, так і його мешканців або власників.

Для того щоб фасад відповідав всім пропонованим до нього вимогам необхідно вчасно і якісно здійснювати  фасадні роботи.

Фасадні роботи - технічно складні інженерні процедури, спрямовані на створення або реконструкцію фасадної частини будівлі. Від якості і професіоналізму, з якими було проведено фасадні роботи, безпосередньо залежить не тільки зовнішній вигляд будівлі, але і його експлуатація в цілому.

Наші фахівці надають повний спектр професійних послуг по фасадних роботах будівель. Ми проводимо роботи по фасадах будь-якого ступеня складності на будівлях будь-якої поверховості, типу і класу.

Професійні штукатури-висотники, малярі, інженери та будівельники якісно і оперативно здійснять косметичний і капітальний ремонт фасадів, а також такі фасадні роботи як очищення фасаду будівлі від пилу і бруду, дрібний ремонт фасадів, утеплення фасадів, декоративне оздоблення фасадів і т.д.

Всі фахівці мають відповідну кваліфікацію, чудово володіють і успішно застосовують на практиці всі сучасні технології і рішення, за допомогою яких сьогодні здійснюються роботи фасадні.

Фасадні роботи здійснюються із застосуванням якісних, професійних будівельних і оздоблювальних матеріалів, витратних елементів і елементів декору як вітчизняних, так і імпортних виробників.

Здійснюючи роботи по фасадам, ми використовуємо всі неохідні, перевірені часом, а так самі нові методи і техніку обробки, такі наприклад як:

  • Оштукатурювання фасадів
  • Фарбування фасадів
  • Облицювання фасадів
  • Обробка фасадів натуральним каменем
  • Обробка фасадів сайдингом, стіновими панелями і т.д.

Організовуючи і здійснюючи фасадні роботи, ми гарантуємо якісне, оперативне виконання і довговічність проведених робіт. Виконані силами наших фахівців фасадні роботи повернуть респектабельний зовнішній вигляд вашому будинку, внесуть в екстер'єр будівлі сучасні, актуальні нотки, зроблять фасад будівлі стійким до погодних явищ і інших зовнішніх факторів.


Галерея робіт

фасадні роботи ціна у львовіфасади будинків ціни львівфасадні роботи мінватою ціна львівфасадні роботи пінопластом ціни у львові

фасадні роботи у м. Львів