Ремонт фасадів

 

Ремонт фасадів будинківРано чи пізно ремонт необхідний будь-якому виду фасаду - будь то штукатурні системи або вентильований фасад. Старіння і руйнування фасаду закономірний процес в умовах нашого клімату, особливо уразливі мокрі штукатурні фасади - з плином часу на них з'являються сирі плями, а потім і тріщини, і якщо не вжити термінових заходів, весь будинок розповзеться по швах.

Чому старіє і руйнується фасад? Перша причина - кліматичні умови нашої смуги з рясними опадами та перепадами температур. В осінній період фасади вимокають під дощами - а в зимові холоди вода, що проникла в стінні тріщини і шви, замерзає, збільшується в об'ємі і рік за роком розширює тріщини. Друга причина - велика кількість мікроорганізмів, у теплу пору року при постійній сирості на стінах осідає волога, яка сприяє розвитку цвілі, грибків, моху та іншої мікрофлори. Третя причина - вивітрювання, воно не настільки руйнівно, але з плином часу дає про себе знати. Довершує картину атмосфера великого міста -  жири, масла, токсичні відходи все це осідає на фасаді, в результаті чого порушується структура каменя і волога блокується всередині нього, а це найкоротший шлях до тріщин.

Одним словом умови експлуатації фасадів не з найлегших, а значить періодично власникам будівель потрібно замислюватися про ремонт фасаду.

Не варто забувати і про естетичну функцію фасаду. Зустрічаючий своєю красою, чистотою і оригінальністю фасад створює певний настрій, запам'ятовується, тим самим формує імідж, робить будинок більш престижним і бажаним місцем роботи або проживання. І звичайно викликає гордість у людей, що живуть або працюють у ньому.

При недостатньому догляді, відсутності своєчасного ремонту і забрудненості фасад будь-якої будівлі настільки втрачає свій зовнішній вигляд, що архітектура будівлі стає мало помітна.

 

Ремонт фасаду будівлі передбачає:

  • Огляд і діагностику стану несучих і огороджувальних конструкцій
  • Очищення і миття фасадів від забруднень різного характеру
  • Ремонт і відновлення оздоблення фасаду - ремонтно -відновлювальні роботи, штукатурні та малярні роботи, ремонт або відновлення різних архітектурних елементів і ліпного декору
  • Монтаж водостоків, вентиляційних коробів, віконних відливів, карнизів, парапетів та інших металоконструкцій на фасадах будівель

Ремонт фасадів буває двох видів: косметичний і комплексний. При косметичному ремонті - оновлюють самі «потерпілі» частини фасаду, які його помітно псують. Комплексний ремонт передбачає повне оновлення фасаду: проводяться фарбувальні і штукатурні роботи, замінюються водозливи і додаються нові елементи.

За рахунок використання нових технологій і матеріалів ремонт фасаду дозволяє домогтися дуже привабливого вигляду будівлі. Сучасний будівельний ринок пропонує величезну кількість фасадних матеріалів, що мають різні властивості і неосяжну колірну гамму. Таким чином, кожен власник будівлі підбере саме те, що потрібно його фасаду. Але при виборі матеріалу не варто забувати про те, що для якісного ремонту фасаду необхідно знати індивідуальні особливості будови і його вік.

Ремонт фасадів якісними матеріалами гарантує прекрасний зовнішній вигляд і тривалий термін безремонтної експлуатації. Тому ремонт фасадів слід проводити тільки якісними матеріалами які зарекомендували себе на ринку виробників.

Для того щоб додати фасаду архітектурну виразність можна використовувати легкі накладні елементи. Такі деталі додадуть будівлі витончений рельєф і не завдадуть шкоди несучим конструкціям. Більшість ремонтів фасаду не обходиться без застосування цих деталей зі складним малюнком рельєфу.

Крім накладних елементів додати фасаду архітектурну виразність може декоративне облицювання. Вибір облицювання краще довірити професіоналам, так як облицювання повинна відповідати всім архітектурним вимогам.

Забарвлення і штукатурка фасаду - найпоширеніший і недорогий вид роботи в ремонті фасадів. Ми проводимо фарбування фасадів в самі короткі терміни як з лісів, так і методом промислового альпінізму. Можлива як первинне так і вторинне фарбування фасаду будівлі.

Разом з ремонтом фасаду завжди можливі додаткові роботи  такі як, наприклад, утеплення фасаду будівлі.


Теплоізоляція фасаду проводиться двома основними способами:

  • «Сухий» спосіб зовнішнього утеплення з використанням навісних елементів - вентильовані фасади
  • «Мокрий » спосіб зовнішнього утеплення з використанням штукатурних розчинів і сумішей


Галерея робіт

 

ремонт фасадів будинків ціна у Львовіфасадний ремонт будинку ціна львівремонтні роботи на фасаді ціни у львовіремонт на фасаді ціни Львів

ремонт фасадів у м. Львів