Послуги електрика

 

електромонтажні роботи львівЕлектромонтажні роботи - спеціальні роботи, які виконуються при будівництві та реконструкції будівель (ремонт квартир, котеджів і офісів), пов'язані з монтажем електричних мереж і кабелю. При виконанні електромонтажних робіт необхідно передбачити все, тому що згодом внести зміни стане досить дорогим заходом, краще спочатку звернутися до кваліфікованих фахівців.

Пропонуємо Вам послуги професійного електрика в м. Львові. Ми проводимо всі види електромонтажних робіт: заміну, установку та ремонт електропроводки світильників, люстр, розеток, вимикачів, електролічильників, пошук обриву проводу і т.д. Виконуємо як найпростіші проекти, так і повний комплекс робіт за бажанням замовника, починаючи від закупівлі необхідних комплектуючих і складання проекту, до безпосередньо монтажу електросистем,  також надаємо гарантію на всі види виконаних робіт.

Надійний, якісний і головне  професійний монтаж електропроводки в квартирі це гарантія Вашого спокою та безпеки на довгі роки. Електромонтажні роботи в квартирі проводяться ще на стадії підготовки стін, здійснюється розмітка для розміщення розеток і вимикачів, підбирається відповідний варіант використання кабелю і захисту відповідно до передбачуваного навантаження. Роботи проводяться фахівцями, які мають відповідну кваліфікацію, за всіма технічними правилами і регламентами. Електромонтажні роботи в будинку мають кілька специфічних особливостей, пов'язаних з видом матеріалу, з якого зроблені стіни. Так, наприклад, дерев'яні стіни вимагають прокладки додаткових ізоляційних коробів для проводки або ж використання спеціальних кабелів з підвищеним рівнем пожежної безпеки.

Для того щоб дізнатися ціну на послуги електрика, Вам необхідно зателефонувати нам. Вислухавши ваші побажання і терміни виконання робіт ми зможемо приблизно розрахувати вартість робіт. Якщо вас задовольнила приблизна вартість до вас під'їде фахівець щоб розрахувати вартість матеріалів, розповісти про оплату роботи, а так само обговорити терміни початку і закінчення робіт. Вартість виконання електромонтажних робіт буде залежати від складності виконання робіт, від загальної площі об'єкту і матеріалів з яких він виконаний. Наші фахівці готові втілити в життя всі Ваші сміливі ідеї з монтажу ексклюзивного внутрішнього і зовнішнього освітлення. При грамотній експлуатації всієї електроустановки вона прослужить вам десятки років, радуючи Вас своєю продуманістю і надійністю.

 

У нас Ви можете замовити:

  • Монтаж електропроводки
  • Установку і ремонт вимикачів, розеток
  • Освітлення в квартирі, приміщенні
  • Установку і підключення вбудованої техніки
  • Установку і підключення побутових електроприладів
  • Роботи по заміні, монтажу стояків систем електропостачання
  • Збірку, установку поверхових і силових щитків
  • Монтаж захисних пристроїв
  • Демонтаж устаткування і електропроводки
  • Інші електромонтажні роботи

 

послуги електрика у м. Львів