Оздоблення фасадів

 

Оздоблення фасадів будинків Львів

Оздоблення фасадів будинків виконує не тільки декоративну роль, але і несе певну функцію. Тому ще на етапі проектування потрібно обмірковувати різноманітність способів і матеріалів обробки  самої конструкції будівлі та її утепленням. І ще одна незмінна умова для зовнішньої обробки будівель - це її гармонійне поєднання з навколишнім ландшафтом і присадибною територією.

У наш час посилено розвивається будівництво приватних будинків. Можна сміливо стверджувати, що декорування та оздоблення фасаду будинку виступають своєрідною візитною карткою його господаря.

Оздоблення фасадів житлових або офісних будівель може багато чого розповісти про його власника та мешканців. Оздоблення фасадів будинків - це ціле мистецтво, що включає безліч напрямків і стилів. Можна оформити будинок у класичному стилі, можна зробити його у вигляді старовинного замку, прикрасити ліпниною в стилі бароко, або навпаки, надати будівлі сучасний вигляд.

Фасад не є чимось відокремленим - це частина будівлі. Багато в чому зовнішній вигляд фасаду визначається внутрішнім плануванням будівлі, будівельними матеріалами і конструкцією зовнішніх стін. Крім цього, при зовнішній обробці фасаду, потрібно враховувати призначення будівлі, кількість поверхів, розташування будівлі у системі забудови, планування території, кліматичні чинники при проведенні робіт і природні, географічні чинники.

Кількість матеріалів для декоративного оздоблення фасадів будинків дає сучасним дизайнерам, що професійно займаються оформленням фасадів, величезне поле для діяльності та реалізації ваших фантазій. Так для зовнішньої обробки фасадів будівель можна застосовувати - мозаїку, і мозаїчне панно і різну ліпнину, а так само можливе ексклюзивне оздоблення фасаду - напівдорогоцінним камінням, авторськими фресками і т.п. Зовнішнє оздоблення фасадів все частіше застосовується  як для приватних будинків, так і для великих торгових центрів та іншого роду громадських будівель. Сьогодні будівельний ринок дає можливість вибрати будь-який матеріал і технологію обробки фасадів - на сьогоднішній день більшою популярністю користуються такі варіанти обробки фасадів як:

  • Оздоблення фасаду панелями
  • Оздоблення вентильованого фасаду
  • Оздоблення фасадів штучним каменем та оздоблення фасаду натуральним каменем
  • Оздоблення фасаду сайдингом
  • Оздоблення фасаду плиткою (плитами)
  • Оздоблення фасадів штукатуркою - декоративною штукатуркою з різною фактурою, оштукатурювання під фарбування
  • Декоративне оздоблення фасаду будинку ліпниною

Очевидно, що видів обробки фасадів багато і головне тут - вибрати грамотного дизайнера, який буде не просто розуміти Вас, а й відчувати Ваш настрій. На жаль скласти прайс оздоблення фасаду неможливо без урахування побажань замовника, і точного обсягу робіт і матеріалів - ця цифра для кожного об'єкта різна. Але кінцева ціна обробки фасаду складається з вартості матеріалів і вартості оздоблювальних робіт.


Галерея робіт


оздоблення фасадів будинків ціна Львівоформлення фасадів будинків ціна у львовіоздоблення фасаду львів цінафасадне оздоблення у львові ціни

оздоблення фасадів у м. Львів