Мотаж дахів

 

Кровельные работи, установка крышы

Монтаж дахів заміських будинків - непросте інженерно-технічне завдання і часто «зайво легковажний» підхід до будівництва цієї найважливішої частини Вашої будови може стати причиною всіляких дефектів й надалі.

Виникнення бурульок, протікання, промерзання, перегрів приміщення мансарди в літній період, пошкодження і псування покриття - причини класичних помилок і просто низької якості робіт.Проектування

 

Отже, робочий проект будівництва даху не може бути розроблений, без архітектурних креслень Вашого заміського будинку або Ваших власних ескізів і напрацювань. Відповідно, слідує непросте завдання - об'єднати зусилля архітектора (або Ваші власні!) і конструктора Вашого даху.

В якості вихідних даних для проектування необхідно підготувати наступні дані:
- Обмірювальні креслення (план) побудованих стін останнього поверху (або мансарди) або архітектурні креслення Вашого будинку, якщо Ви користувалися послугами архітектора,
- Завдання на проектування з переліком основних вимог, які Ви вважаєте найбільш важливими.

Ми рекомендуємо крім традиційних питань за формою, кольором покрівельного покриття і зливостічних системи приділити достатньо уваги таким питанням:

 •     Спосіб фіксації мурлату
 •     Утеплення і провітрювання утеплювача
 •     Розташування мансардних вікон
 •     Експлуатаційний вихід на дах
 •     Снігозатримувачі
 •     Система «антилед» в потенційно небезпечних ділянках

Завершення робіт по кладці, монолітний пояс і мурлати

 

Важливе завдання будівництва - дотримання точності в розмірах починаючи від будівництва фундаменту. Увага! Найменші неточності на початкових етапах можуть призвести до суттєвих дефектів при завершальних стадіях будівництва! Порушення правильних геометричних розмірів цегляної кладки або монолітних конструкцій стін та колон призводять до суттєвих проблем при будівництві даху та монтажу покрівлі, що вимагає високого професіоналізму виконавців і зайвих витрат.

Кладочні роботи необхідно завершити пристроєм монолітного пояса , який служить для надійного закріплення мурлати ( горизонтального елемента кроквяної системи , яка служить для передачі зосереджених навантажень від крокв на стінові конструкції будівлі).

 

Вибір покрівельного матеріалу 

 

За вибором покрівельного матеріалу при будівництві даху складно віддати перевагу і точно вказати оптимальний вибір.

А вибір величезний:

 • Черепиця з натуральної глини і пескобетона
 • Мідний або оцинкований лист
 • Сталева пофарбована і мідна металочерепиця
 • М'яка бітумна черепиця
 • Ондулін

 І цей вибір зростає з кожним роком!

Слід зауважити , що в заміському житловому будівництві найбільш поширені такі покрівельні покриття :
1. З пофарбованої сталевий металочерепиці
2. З м'якої бітумної черепиці
Проте це Ваш і тільки Ваш вибір.


Утеплення дахів і вентиляція підпокрівельного простору

 

При зведені даху класична помилка, яка може стати в подальшому проблемою - недостатнє або неякісне утеплення і погана вентиляція утеплювача, що призводить до накопичення вологи, промерзання, конденсату, протягам, зайвих витрат на опалення.

Слід пам'ятати про основні принципи та таких помилок можна уникнути:

1. При будівництві даху тепловий контур будівлі повинен бути замкнутий і вузли з'єднання різних конструктивних елементів будівлі, служать цим тепловим контуром повинні бути надійно утеплені.

2. Утеплювач повинен бути правильно підібраний і його товщина повинна бути достатньою і охороняти будинок від тепловтрат як в слабкий, так і в самий сильний мороз. Найбільш поширені і екологічні утеплювачі для утеплення дахів є на основі базальтової вати. Рекомендована товщина для дому з цілорічним проживанням 150 - 200мм. Усі дрібні зазори після монтажу утеплювача повинні бути ретельно доутеплени і загерметизовані. Можлива комбінація минераловатного базальтового утеплювача і рулонного утеплювача, який також несе роль паронепроникною відразливою мембрани з боку опалювального приміщення.

3. Утеплювач повинен бути надійно захищений від парів вологи з боку опалювального приміщення і конденсат вологи повинен швидко віддалятися з утеплювача за рахунок хорошого провітрювання та застосування гідроізоляції з односторонньою паропроникністю.

 Тільки правильно встановлена ​​гідроізоляційна мембрана «допомагає» утеплювачу позбутися зайвої вологи і дозволяє йому ефективно працювати!

4. Дах повинна мати конструктивну можливість провітрювання підпокрівельного простору забезпечується або конструкцією покрівельного матеріалу ( черепиці) , або мати аераційні пристрої - вентиляційний коник або вентиляційні грибки на схилах даху .


Застосування конструкційного клеєного брусу при будівництві дахів

 

При будівництві дахів для заміських будинків для найбільш відповідальних і високо - навантажених елементів (гребенева балка, підкроквяні балки, ендовного балка), елементів кроквяної системи виходять за межі теплового контуру будівлі все частіше використовується конструкційний клеєний брус.

Несучі елементи каркасу даху, виконані з клеєного конструкційного брусу, що пройшов термічну обробку, відповідну дефектацию і відбракування, склейку, подальшу обробку вологозахисними, вогне-біозахисними складами - запорука надійної багаторічної експлуатації Вашого даху і краса обробленого дерева на видимих ​​елементах даху.

Продуманість зі смаком, правильно спроектована і побудована ідеально дах підкреслює міць, красу і надійність Вашого будинку і навіть при незначних додаткових витратах може істотно підвищити наочність і вартість Вашого житла.

 

Галерея робіт


монтаж дахових конструкцій львів цінапокрівля даху ціни львівбудівництво дахів ціназведення дахів ціни у львові

Монтаж дахів у м. Львів