Ліпнина з пінопласту

Фасадна декоративна ліпнина ЛьвівФасадна ліпнина була частиною рельєфної окраси в Стародавньому Римі та Стародавній Греції. Історія донесла до наших днів мистецтво майстрів давнини. Ми досі захоплюємося красою і величчю колон і фасадів будівель, які збереглися до нашого часу. Оформлення фасаду будівлі, після закінчення будівництва, стає головною проблемою для її власника.

Ліпнина з пінопласту допоможе перетворити ваш будинок в оригінальну будівлю, що несе в собі елементи витвору мистецтва. Сучасний фасадний ліпний декор є унікальним будівельним матеріалом, що дозволяє надати красу будинку на багато років вперед. Інноваційні технології будівництва дозволяють використовувати й інші можливості будівельних матеріалів, зокрема, фасадний декор з пінопласту, прекрасно підійде для внутрішнього і зовнішнього декорування будівлі.

Фасадна ліпнина з пінопласту допоможе оновити екстер'єр будівлі і принесе елементи свіжості і новизни в дизайн приміщення. Надійний декор для фасаду, не вимагає спеціальної підготовки перед роботою, у кваліфікованих руках майстра декор стане справжнім якісним оздоблювальним матеріалом. Різні елементи фасадного декору гармонійно підійдуть в будь-який екстер'єр  будівлі.

Ліпнина для фасадів стане місцем захоплення  для багатьох поціновувачів краси. Фасадна ліпнина з пінопласту вважається самим практичним і естетичним елементом в оздобленні будівель. Гарний фасадний ліпний декор прикрасить навіть найскладніші архітектурні виконання будівель. Внутрішнє оздоблення будівель стане вишуканим місцем для гостей і власників будинку, якщо використовувати декоративну ліпнину. Оформити робочий кабінет керівника в старовинному стилі допоможе пінопластовий декор, який стане незамінним помічником у стилі роботи керівника. Сучасний офіс, державна установа повинні нести в собі елементи краси і тим самим, створювати особливий архітектурний стиль.

Елементи ліпнини для фасадів допоможуть створити особливу ауру будівлі і навіть стати пам'яткою. Ліпнина з пінопласту проста у використанні, доступний для будь-якого бюджету сім'ї або організації, екологічно чиста і абсолютно нешкідлива для здоров'я. Ваш неповторний фасадна ліпнина буде багато десятиліть радувати вас, шанувальників старовини та поціновувачів справжнього мистецтва.

 

Галерея робіт

фасадна ліпнина з пінопласту ціни у львовіФасадна ліпнина ціна львівЛіпнина для фасаду ціни львівархітектурна фасадна ліпнина львів ціна

 

Елементи фасадної ліпнини з пінопласту

Замки

Замок з пінопласту Львів

Карнизи

Карниз фасадний з пінопласту Львів

Колони

Колони з пінопласту Львів

Кронштейни

Фасадні кронштейни з пінопласту Львів

Молдинги

Молдинг, обрамлення з пінопласту Львів

Підвіконники

Підвіконники з пінопласту Львів

Пілястри

Пілястри з пінопласту Львів

Русти

Русти з пінопласту Львів

Цокольна полоса

Полоса цокольна з пінопласту Львів
 

фасадна ліпнина з пінопласту у м. Львів