Гіпсова ліпнина

 

Гіпсова ліпнина ЛьвівЛіпнина - це архітектурна прикраса, яка використовується для створення оригінального стилю інтер'єру. Гіпсова ліпнина -  це декоративні вироби, які зроблені з гіпсу. Матеріалів для виготовлення ліпнини досить багато - це і цемент, і штукатурка, і скловолокно, і пап'є-маше. Останнім часом, набула поширення ліпнина з поліуретану, однак, більш якісна, природна і точна по малюнку ліпнина виходить з гіпсу. Гіпсова ліпнина екологічна, являється гігієнічним продуктом з матеріалу природного походження. Ліпнина з гіпсу не горить, що говорить про її пожежну безпеку. Одним з недоліків гіпсу є його гігроскопічність, але це легко вирішується за допомогою спеціальних просочувальних матеріалів.

В минулому вироби з гіпсу виготовляли вручну методом ліплення, який був досить трудомістким. Пізніше, цей метод був замінений не менш трудомісткий процес виточування та різьблення. Сьогодні ліпнина з гіпсу виготовляється методом виливання або пресування в спеціальних формах з силікону або металу з наступним прикріпленням до поверхні. Монтаж гіпсової ліпнини нескладний і проводиться за допомогою спеціального клею, яким ліпний декор кріпитися до поверхні.

При ремонті гіпсової ліпнини, якщо пошкодження незначне, елемент не вимагає заміни, а відновлюється на місці. Таким чином, гіпсова ліпнина добре піддається ремонту. Ліпнина необов'язково має бути білого кольору, гіпс можна фарбувати в будь-які кольори майже будь-якими типами фарб, переважно - водорозчинними емульсійними фарбами для стель. Так само, на поверхні гіпсового декору можна виконати художній розпис, використовуючи масляні або розчинні фарби.

Вироби з гіпсу володіють як міцністю, так і архітектурною виразністю. В оформленні використовуються такі елементи ліпнини, як карнизи, балясини, пілястри, стельові розетки, колони, фризи, ніші, панно, гладкі профілі, кронштейни, порізки, світильники. Такий ліпний декор допомагає підкреслити тонкощі інтер'єру, завершити його оформлення і надають приміщенню неповторний та індивідуальний стиль.

Прикраса стін, стель ліпниною використовується вже дуже давно. Будь-яке приміщення прикрасить невелику кількість ліпнини з гіпсу, якщо використовувати грамотне композиційне рішення, вміле виконання і точне розташування елементів гіпсового декору, чи то квартира або громадська будівля.

Традиційно гіпсовою ліпниною прикрашалися стеля і стіни, віконні та дверні прорізи, ніші. Але останнім часом сфера застосування такого ліпного декору злегка змінилася. Наприклад, такі вироби з гіпсу, як витончені розетки, які завжди служили прикрасою стелі, сьогодні переважно використовуються як оточення люстри. Можна, використовуючи гіпсовий рельєф, завантажити всі можливі поверхні і площини, щоб ніде не залишалося гладкого місця або, навпаки, обмежитися скромною розеткою і вишуканим карнизом під стелею.

Так само, за допомогою ліпнини з гіпсу можна розділити простір приміщення на декілька функціональних зон. Використовуючи такі елементи гіпсової ліпнини, як молдинги, змінити пропорції приміщення - зробити його «вище» або «нижче», «ширше» або «вужче».

Гіпсова ліпнина дає можливість створити інтер'єр вашими власними руками і здійснити найсміливіші мрії. Адже за допомогою ліпнини з гіпсу можливо створити інтер'єр приміщення в різних стилях, наприклад, античному, бароко чи хай-тек. Ви самі стаєте художником і дизайнером свого будинку, підготувавши ескізи оформлення та елементів ліпнини, а ми готові допомогти вам у втіленні ваших проектів. Це ваш шанс зробити своє житло неповторним і показати всім оточуючим ваш талант!

Ми пропонує різні види ліпних робіт, виконуємо будь-які замовлення на виготовлення і монтаж гіпсової ліпнини як стандартних моделей, так і виробництво виробів з гіпсу за індивідуальними проектами. На нашому сайті представлений широкий асортимент стандартних елементів гіпсової ліпнини.

 

Галерея робіт

ліпнина гіпсова у львові ціниліпнина з гіпсу ціна Львівдекор гіпсовий ціни у львовівироби з гіпсу ціна львів

 

Елементи  гіпсової ліпнини

Гіпсові карнизи

Карнизи з гіпсу львів

Гіпсові пілястри

Пілястри з гіпсу львів

Гіпсові кронштейни

Кронштейни гіпсові львів

Гіпсові колони

Колони гіпсові львів

Гіпсові елементи

Елементи гіпсові львів

Гіпсові фільонки,    фризи

Гіпсові фільонки, фризи львів

 Кутники, вставки для фризів, фільонок

Гіпсові кутники, вставки для фризів, фільонок львів

Гіпсові типові тягнуті елементи

Гіпсові типові тягнуті елементи Львів

Розетки (збірні), набірні композиції

Гіпсові розетки, збірні розетки, набірні композиції львів

Панно, картини, дрібна скульптура

Панно, картини, дрібна скульптура львів

гіпсова ліпнина у м. Львів