Фундаментні роботи

 

Заливка монолітного фундаменту ЛьвівФундаменти - опорна частина будівель, від надійної роботи якої у великій мірі залежать експлуатаційні якості будівлі, її капітальність і довговічність. Фундамент відповідає за сприйняття навантажень конструкцій верхнього рівня і бічного тиску грунту. Відповідно, фундаментні роботи це першочерговий вид робіт при будівництві будинків. Чим міцніший, надійніший фундамент, тим довше прослужить вся будова. Фундаментні роботи є заходом надзвичайно відповідальним. Фундаментні роботи, як правило, тягнуть за собою витрату великої кількості матеріалів бетону, арматурної сталі. Це гарантує, що споруджуваний будинок отримає необхідну стійкість. 

Конструкція, матеріал і глибина закладення фундаментів залежить від величини і характеру діючих на фундамент навантажень, від капітальності і конструктивних особливостей будівлі (наявності підвалу, фундаментів під устаткування, фундаментів від прилеглих будівель і т.п.) і від природних умов будівельного майданчика (глибина промерзання грунтів, характер їх залягання, наявність грунтових вод та ін.) Глибина закладення фундаментів знаходиться в безпосередній залежності від глибини промерзання грунтів, а також від рівня грунтових вод. При зведенні фундаментів важливе значення мають не тільки правильний вибір глибини закладення, грамотна розбивка, якісно виконані роботи в процесі пристрою фундаменту, використання якісних будівельних матеріалів, але і правильний вибір самої конструкції фундаменту стосовно до потрібних умов. Найпростіші розрахунки і варіантне конструювання фундаментів з урахуванням застосування різних матеріалів і способів їх зведення дозволяють знайти оптимальне технічне рішення, при якому фундаменти стають не тільки більш надійними, але і більш економічними. Наші фахівці, які мають багаторічний досвід, виконають будь-який вид фундаментних робіт якісно і у встановлені терміни.

Будівництво фундаменту - непроста інженерно-технічна задача і часто «надмірно оптимістичний» підхід до будівництва цієї найважливішою частини Вашого будови може стати причиною всіляких дефектів надалі.

 

Галерея робіт

фундаментні роботи львів цінаФундаменти Львів ціназведення фундаментів ціна львівбудівництво фундаментів ціни львів

Фундаментні роботи у м. Львів