Фасадний декор

Фасадний декор з пінопласту

Фасадний декор - стилістичне оформлення об'єктів за допомогою вишуканих фігур декорування. Архітектурний фасадний декор з пінопласту являє собою пінопластову основу з нанесеним на неї армуючим шаром. Пінопласту шляхом терморізання надається необхідна форма: карниз, пілястра, колона, молдинг (обрамлення) чи інша форма. Далі на отриману форму наносять спеціальний склад, надає виробу текстуру і міцність каменю. У деяких випадках вироби можуть бути складовими, тобто склеєними з декількох частин.

Декор фасадний з пінопласту легше натурального каменю в кілька разів, що дає можливість виготовити з цього матеріалу фасадні елементи, які по своїй красі, унікальності і функціональності можуть бути краще, ніж зроблені з природних мінералів. При цьому наш декор володіє хорошими теплоізоляційними властивостями, що дозволяє зробити не тільки прикраса фасаду, але і його утеплення.

Одне з найбільш частих питань, яким задаються домовласники, це якими способами додати своєму житлу такий бажаний стиль, презентабельний весняний вигляд і елітарність? Відповідь на це питання лежить на поверхні - зробити гарний фасад вашого будинку, а саме - фасадний декор.

Декоративне оздоблення фасадів будинків і котеджів - ці послуги ми готові запропонувати Вам! Сучасна обробка фасадів будівлі декоративними елементами максимально оптимізована нашими фахівцями, які мають великий досвід в оформленні та ремонті фасадів будівель.

У роботах по декоративному оформленню фасадів (наприклад, облицювання фасадів і монтаж систем фасаду) ми не застосовуємо великовагові і незручні фасадні матеріали, такі як бетон і т.д, замість цього використовується пінополістирол (пінопласт), з якого виготовляються більшість фасадних архітектурних елементів. Фасадний декор з пінопласту (пінополістиролу) має безліч переваг, серед яких - легкість, негорючість, зручність в монтажі.

Технологія обробки фасаду і вартість робіт природним чином взаємопов'язані. Використання пінополістиролу (пінопласту) для архітектурного фасадного декору значним чином знижує витрати на монтаж і прискорює весь процес. Декоративні фасади за нашими технологіями можуть бути виготовлені в 5-10 разів швидше, ніж це робилося раніше!

У нас ви можете замовити проект фасаду, який буде включати в себе всю проектно-кошторисну документацію і наші фахівці в будь-який момент готові виконати монтаж по вашому проекту! Професійне оздоблення фасадним декором заміського будинку, дачі або котеджу в межах міста докорінно змінить зовнішній вигляд вашого житла. Фасадна ліпнина з пінопласту може бути виконана в будь-якому архітектурному стилі. Фасадний декор з пінопласту не обмежує Вашу фантазію на відміну від декоративних елементів вироблених з інших матеріалів. За допомогою фасадної ліпнини Ви можете перетворити власний котедж в готичний замок, австрійський будиночок або в щось, що нагадує непроходящие творіння знаменитих архітекторів.

Вартість обробки фасаду формується на розумному рівні, так як фасадний декор нашого власного виробництва дешевший, ніж покупка і замовлення у іншої компаній.

Ми готові запропонувати вам будь-які елементи оздоблення фасадів - варіанти для наших клієнтів запропонує наш професійний дизайнер.


Галерея робіт

Декор фасадний львів цінаДекор фасадний ціни у Львовіфасадний декор з пінопласту ціниФасадний декор ціна у Львові


Елементи фасадного декору з пінопласту


Замки

Замок з пінопласту Львів

Карнизи

Карниз фасадний з пінопласту Львів

Колони

Колони з пінопласту Львів

Кронштейни

Фасадні кронштейни з пінопласту Львів

Молдинги

Молдинг, обрамлення з пінопласту Львів

Підвіконники

Підвіконники з пінопласту Львів

Пілястри

Пілястри з пінопласту Львів

Русти

Русти з пінопласту Львів

Цокольна полоса

Полоса цокольна з пінопласту Львів
 

фасадний декор з пінопласту у м. Львів