Штукатурні роботи

Штукатурні роботи проводяться для вирівнювання поверхонь, а отже для поліпшення їх декоративних характеристик після завершення всіх будівельних робіт. Важливий якісний візуальний ефект, адже штукатурна суміш забезпечує стіни додаткової міцністю, захистом від вологи, забезпеченням антисептичних властивостей готових стін.

Штукатурні роботи є складним і тривалим процесом в ремонті житла.

Якісно виконати штукатурні роботи, можливо тільки володіючи спеціальними знаннями і досвідом, який накопичений в процесі штукатурки приміщення. В іншому випадку можна порушити технологію робіт, що в результаті створить несприятливе підґрунтя для подальшої декорації. Особливо це стосується процесу вирівнювання штукатуркою стін, так як саме стіни мають максимальну площу поверхні, тому будь-яка вада здатний зіпсувати все позитивні враження від готового ремонту.

Штукатурка стін та стелі

Штукатурка стін та стель є самим економічним видом облицювання, крім декоративної функції. Вона є екраном, що захищає поверхні від проникнення вологи, покращує тепло і звукоізоляційні якості приміщення, служить протипожежним захистом.

Професійна штукатурка стін забезпечить рівну поверхню, яку в подальшому можна буде використовувати або під фарбування, або для обклеювання фресками і шпалерами, або для нанесення в подальшому спеціалізованих текстурованих сумішей.

Для проведення штукатурних робіт застосовуються вапняний, гіпсовий і цементний розчини, кожен вид розчину має свою область застосування. Так, наприклад гіпсовий розчин не можна наносити на бетонну поверхню (цемент і гіпс вступають в реакцію, при якій гіпс проникає в бетонну стіну, руйнуючи її, а штукатурка в цей час роздувається і відпадає). Для бетонних стін є оптимальне застосування вапняного розчину.

Штукатурка стелі чи на стіни наноситься декількома шарами, причому кожен наступний повинен наноситися після остаточного висихання попереднього. Важливо витримати період природного висихання штукатурки, оскільки застосування різноманітних прийомів, що прискорюють процес висихання, в тому числі використання центрального опалення, призведе до появи тріщин і руйнування.

Численні переваги від виконання роботи, професійними руками і силами, гарантують максимальний результат в самі мінімальні часові терміни. Крім усього іншого, використовувати сьогодні для здійснення ремонту послуги найманих штукатурів - це чудова можливість не витрачати власний час на таку складну, клопітку роботу. Грамотний фахівець все зробить вчасно, з мінімальними витратами будівельного матеріалу, а також з найвищим рівнем якості.

Якісні штукатурні роботи допоможуть заощадити кошти на зайвій витраті придбаного оздоблювального матеріалу, а також отримати приголомшливий результат у вигляді рівної площини для подальшої обробки.