Штукатурка Отточенто

Штукатурка Отточенто тип отточенто - це паропроникне покриття, яке, завдяки особливій формулі, дозволяє отримувати неповторні декоративні ефекти, як в класичному, так і в сучасному стилі. Головною особливістю цієї штукатурки є здатність створювати оптичний ефект оксамитової тканини та шовку, завдяки зміні кута віддзеркалення світла.

Штукатурка Отточенто - без запаху, не токсична, не горюча, безпечна для людини і навколишнього середовища. Колірна гама штукатурки є досить велика, що дає можливість підібрати відповідний відтінок покриття згідно з дизайном вашого приміщення.

Замовивши декоративну штукатурку Отточенто у нас, ви отримаєте найкращу ціну на матеріал у нашому регіоні. Також отримаєте кваліфіковану консультацію по техніці нанесення штукатурки, та допомогу у підборі кольору покриття.

Враховуючи те, що колірна база є дуже велика і можливість вибрати колір через телефон чи монітор комп’ютера дуже складно (різна графіка та відтінки екранів), нами було прийняти рішення, не виставляти наявність кольорів на сторінку.