Штукатурка Травертин

Декоративна штукатурка травертин - фактурний матеріал, який повністю передає всю красу улюбленого в усьому світі облицювального каменю «травертин», використовуваного ще при будівництві Колізею. Імітує натуральний камінь і застосовується для обробки зовнішніх і внутрішніх стін. З штукатуркою Травертин можливо втілення ідей в самих різних стилях, від старовинної античності до сучасного хай-тека і респектабельної класики, успішно поєднуючи естетику і функціональність.

Завдяки високій зносостійкості і вишуканому виду, який вона надає приміщенню, її застосовують для оздоблення інтер'єрів в торгових центрах, ресторанах, готелях, а також в коридорах, басейнах, підвалах. Штукатурка Травертин застосовується абсолютно в усіх приміщеннях, в тому числі з підвищеним експлуатаційним навантаженням, використовується для декоративного оздоблення стін, стель, архітектурних деталей (колони, карнизи і т.д.) і інших елементів інтер'єру та екстер’єру, в тому числі в приміщеннях з підвищеною вологістю, легко реставрується. Імітація фактури натурального каменю в поєднанні з матовою текстурою дозволить привнести в приміщення теплу атмосферу.

Щоб купити штукатурку травертин, що є відмінним дизайнерським рішенням при оформленні будь-якій поверхні, потрібно оформити замовлення у менеджера по телефону або в нашому офісі. Вибрати потрібний відтінок можна за каталогом, який ми можемо представити вам безпосередньо під час зустрічі.

Особливості штукатурки травертин

Проста техніка нанесення матеріалу дозволяє створити ідеальну поверхню і отримати різні природні відтінки каменю травертин. До складу фасадної штукатурки входять вапно, кварцовий пісок, мармурова крихта, захисний віск.