Штукатурка Марсель, марсельський віск

Штукатурка Марсель, або, як в народі кажуть марсельський віск – це один із найпопулярніших видів декоративної штукатурки на теренах України. Вважається однією з найміцніших штукатурок за допомогою якої можна утворити неповторні рельєфні композиції властиві натуральним природним матеріалам, або ж фактури придумані і розроблені майстром. Рельєфи, створені таким типом штукатуркою, ніколи не повторюються.

Штукатурка Марсель, якою можна зімітувати натуральний природний камінь, створює дивовижну атмосферу інтер'єру, відчуття тимчасового простору і враження якоїсь тяжкості або крихкості простору. Також за допомогою штукатурки марсельський віск можна добитися імітації дерева, що дає змогу власникам житла чи приміщень оформити дизайн приміщення у класичних та сучасних стилях.

Штукатурку Марсельський віск можна застосовувати практично в будь-яких типах приміщень. Вона стійка до царапин, на відміну від глянцевих штукатурок, стійка до вологи. Найкраще застосовувати марсельку, для обробки, в місцях де може бути будь-який контакт зі стінами – це місця для прийому їжі, ванна кімната, коридор.