Сантехнічні роботи

Сантехнічні роботи являють собою складний комплекс різних технологічних процесів з прокладання інженерних мереж та монтажу систем опалення, водопостачання і каналізації.

При будівництві будинку виконуються наступні види сантехнічних робіт:

 • Прокладання зовнішніх і внутрішніх трубопроводів опалення, водопроводу і каналізації
 • Установка опалювальних приладів
 • Монтаж сантехнічних приладів
 • Монтаж систем опалення, водопроводу і каналізації
 • Встановлення приладів обліку витрати води

Сантехнічні роботи займають важливе місце в загальному будівельному процесі, вони призначені для створення і підтримки нормальних умов життєдіяльності людини та функціонування інженерних мереж. Сантехнічні прилади та системи забезпечують будинок холодною та гарячою водою, теплом, створюють комфорт і умови для гігієни.

Сантехнічні роботи є однією з найбільш витратних статей бюджету у будівництві будинку, але немає сенсу намагатися заощадити на сантехнічних матеріалах та якості робіт, тому що це в подальшому може призвести до ще більших витрат на виправлення помилок.

Монтаж системи опалення

Монтаж систем опалення - одна з найважливіших сфер будівництва. Яким би красивою не був екстер'єр будинку або офісу, якщо система опалення не налагоджена, ні жити, ні працювати в такому приміщенні задоволення не приносить. Облаштування даної системи ретельно продумують ще під час роботи над створенням проекту будівлі. Надалі це забезпечує можливості для правильного встановлення котельні і грамотної розводки всіх комунікацій.

Команда професіоналів нашої компанії спеціалізується на монтажі опалення у Львові та області. Ставимо собі за мету професійне і якісне виконання монтажних робіт з улаштування опалення з урахуванням всіх вимог і норм техніки безпеки та дотримання всіх побажань замовника.

Наші фахівці виконують всі види послуг по розробці та монтажу опалення:

 • Встановлення котелень та їх експлуатаційне обслуговування
 • Встановлення систем подачі гарячої води
 • Встановлення систем опалювальних радіаторів
 • Монтаж систем «тепла підлога»
 • Встановлення опалювальних труб
 • Встановлення підлогових і настінних котлів
 • Монтаж систем автономного опалення

Встановлення опалення має свої особливості і залежить від ряду факторів. В першу чергу, це стосується вибору системи опалення, які бувають однотрубними, двотрубними, з горизонтальним або вертикальним стояком, радіаторними або підлоговими, а також комбінованими, з примусовою або природною. Також враховуються завдання, поставлені замовником, характеристики об'єкта і тип, модель встановленого обладнання.

Помилки при проектуванні сантехніки

При проектуванні сантехнічних схем і розробці інтер'єру ванних кімнат, санвузлів або кухонь необхідно враховувати функціональні та технічні можливості сантехнічного обладнання. Все має бути максимально продумано і розраховано: обробка, підбір плитки, освітлення, аксесуари. Професійне укладання керамічної плитки у ванній кімнаті і туалеті має велике значення в оформленні інтер'єру, але пріоритет повинен все робитися на їх оснащення сантехнічним обладнанням.

Дуже часто забудовник на догоду дизайну наполягає на технічно-необгрунтованій розстановці сантехніки, що може призвести до небажаних наслідків. При неправильній розстановці сантехнічних приладів і великих трасах каналізаційних труб, буде відбуватися їх засмічення, які в подальшому буде важко прочистити. Тому при проектуванні самої сантехнічної системи і виборі сантехнічних приладів необхідно знаходити компроміс між дизайнерським рішенням і функціональної можливістю приладів.

Вартість монтажу опалення

Ціни на установку розраховуються індивідуально. На вартість монтажу опалення впливають розміри будинку, тип опалювальної системи, особливості теплоізоляції будівлі, обладнання й фітинги, а також інші фактори. Для точного розрахунку звертайтеся до наших консультантів по телефону або через форму зворотного зв'язку на сайті.