Розетки з гіпсу

Розетки з гіпсу - це витончена прикраса класичних інтер'єрів, за допомогою якої можна підкреслити оригінальність системи освітлення і зробити приміщення ще більш презентабельним. Розетки можуть відрізнятися по фактурі і геометричними розмірами, можуть бути гладкими або рельєфними. Вдало підібрана стельова розетка виступить в якості прекрасного доповнення, підкресливши пишність і вишуканість обраної люстри.

Гіпсові розетки є відмінним доповненням для інших елементів декору, на кшталт плінтусів і карнизів. Малюнок в розетці може включати листя, пелюстки або цілі квіти, не обов'язково однакові за формою, як це прийнято вважати. Можливо виготовлення асиметричних сучасних стилізованих форм, використовуваних, наприклад, в модному стилі хай-тек.

Перераховувати переваги гіпсових розеток можна ще дуже довго, але і без того зрозуміло, що цей декоративний елемент заслуговує на увагу. Він вигідно підкреслить загальний стиль інтер'єру і стане яскравим акцентом, якого часто не вистачає навіть розкішно обробленим кімнатах.