Ремонт офісів

Ремонт комерційних приміщень важливий для бізнесу, оскільки такі приміщення є основними засобами для досягнення прибутку. Від того, наскільки добре забезпечене їх технічний та естетичний стан часто залежить потік клієнтів, імідж організації, ефективність експлуатації простору, а також результативність роботи персоналу.

Ремонт нежитлових об'єктів більш затребуваний серед інших видів ремонту приміщень. Як правило, це пов'язано з їх більшим ступенем зносу. Наприклад, якщо в житлових приміщеннях в середньому щодня перебуває від 3-х до 5-ти осіб, то в офісах, торгових центрах або на складах постійно буває більше десяти робочих, де кожен з них хоч і в меншій мірі, але залишає слід свого перебування .

Офіси, торгові та медичні центри, заклади громадського харчування вимагають регулярного поновлення обробки. Ремонт комерційних приміщень, як правило, проводиться кожні 4-5 років в залежності від наступних факторів:

 • прохідності
 • умов експлуатації
 • якості облицювання
 • класу будівлі
 • розташування об'єкта

Для того щоб оптимізувати витрати, ремонт комерційних приміщень повинен бути виконаний у відповідності з проектом, складеним після оцінки об'єкта фахівцями і визначення необхідного обсягу робіт. Це дозволяє врахувати всі деталі ремонту приміщень: інженерних систем, будівельних конструкцій, освітлювального устаткування, необхідність використання спеціалізованого обладнання.

Вибір надійного підрядника стає першочерговим завданням для власників. Наша компанія виконує якісний ремонт комерційних приміщень під ключ. Працюємо за договором, складаємо прозорий кошторис, пропонуємо готові рішення.

Ремонт офісів

Очевидно, що грамотно оформлене офісне приміщення є важливим аспектом, що формує думку про компанію в очах потенційних клієнтів і партнерів. Дуже важливо, щоб ваш офіс був зручним і мав естетичний вигляд. Це здатне поліпшити настрій і підняти продуктивність праці персоналу. Потрібно враховувати безліч факторів, які можуть вплинути на кінцевий результат, тому треба знати, що грамотний і якісний ремонт офісів, як і ремонт квартир, повинен здійснюватися в кілька етапів. Можна виділити три основні види ремонту офісного приміщення: косметичний, стандартний і капітальний.

Косметичний ремонт офісу

Завдання косметичного ремонту офісів - у найкоротші терміни і при мінімальних витратах повернути приміщенню належний вигляд. Слід пам'ятати, що косметичний ремонт офісів не має на увазі ні перепланування, ні яких-небудь інших глобальних і трудомістких робіт. Косметичний ремонт - це в першу чергу переклеювання шпалер, заміна стель, зміна покриття підлоги, монтаж плінтусів і електроприладів.

Стандарний ремонт офісів

Стандартний ремонт офісів проводиться з використанням сучасних технологій за існуючими будівельними нормами. Стандартний ремонт включає в себе такі роботи, як: вирівнювання стін, стелі, підлоги, монтаж додаткових перегородок електроприладів; фарбування стін.

Капітальний ремонт офісу

Капітальний ремонт офісних приміщень - це високоякісна обробка приміщення з використанням класичних технологій і матеріалів. Капітальний ремонт може включати в себе знесення, зведення перегородок; підготовка підлог, стін, стель; прокладання електропроводки; оздоблювальні та сантехнічні роботи, монтаж дверей і вікон. Однією з важливих особливостей при виконанні капітального ремонту офісного приміщення є його якість. Звичайно, це вимагає витрат часу і коштів, але результат вартий того. Адже після капітального ремонту приміщення, буде значно поліпшено естетичний вигляд і функціональні можливості вашого офісу.

Вартість ремонту комерційних приміщень

Як правило, при ремонті комерційного приміщення потрібна розробка дизайн-проекту, який дозволить об'єднати в собі виконання будівельних завдань по реконструкції приміщення і створення оригінального інтер'єру. Відповідно до проекту складається кошторисна документація, в якій вартість ремонту торгового приміщення формується виходячи з такої інформації:

 • площа приміщень
 • перелік запланованих робіт
 • термін виконання замовлення
 • вартість матеріалів
 • амортизаційні витрати при використанні техніки
 • сума, необхідна для доставки, завантаження - розвантаження будівельних і оздоблювальних матеріалів
 • витрати на вивезення будівельного сміття на спеціальний полігон

На ремонт комерційних приміщень ціна може варіюватися в досить широкому діапазоні також і в залежності від особливостей самого об'єкта (висоти стель, необхідність залучення промислових альпіністів і т.д.). Дані фактори враховує наш фахівець при виїзді на об'єкт.