Ремонт квартир під ключ

Рано чи пізно з'являється необхідність або кардинально змінити навколишній простір квартири, або просто оновити і освіжити його. Робити все це самостійно немає ні часу, ні особливого бажання? Так навіщо ж тоді мучити себе, коли все в ідеальному вигляді зроблять справжні професіонали? Ремонт квартири для нас - не проблема. Залежно від ваших вимог, ми зробимо капітальний, косметичний або навіть євроремонт. З усіма видами ми впораємося на відмінно.

Якщо ви вирішили, що вам необхідно зробити ремонт квартири, тоді ми у вашому розпорядженні.

Наші кваліфіковані працівники виконають оздоблення приміщення відповідно до європейських стандартів. Для ремонту квартири ми використовуємо тільки найновіші матеріали і технології, після цього, приміщення заживе новим життям. Величезна кількість всіляких ідей поряд з відповідальним професійним підходом до справи дозволяють створити дійсно ексклюзивну обстановку. Найчастіше процес зачіпає всі частини кімнати, перерахувати які просто неможливо. Найбільш часто проводяться монтаж, зміна планування кімнати, вирівнювання стін, підлоги, монтаж арок, прорізів, ніш, змінюється сантехніка і електрика, системи опалення, кондиціонування, установка підлог з підігрівом. Звичайно, такий ремонт квартири вдарить по кишені, але це того варто.

Косметичний ремонт квартир

При косметичному ремонті квартир (найбільш швидкому, менш витратному) вам навіть не доведеться залишати свого житла, тому що все робиться в дуже короткі терміни. Даний спосіб означає заміну лінолеуму, кладку плитки, фарбування або обклеювання стін, заміну сантехніки, встановлення дверей та багато інші найпростіші дії.

Вартість такого косметичного ремонту квартири під ключ повністю залежить від ваших вимог. Взагалі косметика проробляється з метою оновити приміщення, замінити все старе на більш нове, свіже. Дизайнерська задумка при проведенні косметичного ремонту квартири не змінюється.

Капітальний ремонт квартир

Капітальний ремонт квартир під ключ означає більш масштабні дії з кімнатою або будинком. При такому ремонті квартир, повністю або частково змінюється обстановка, так як замінятиметься, якщо не все відразу, то здебільшого те, що знаходиться в приміщенні. До цього варто відносити такі види: штукатурка стін, демонтаж, шпаклювання стелі та стін, постілка лінолеуму або ковроліну, поклейка або фарбування стін, заміна дверей та вікон, установка плінтусів, роботи з плиткою, заміна проводки і т.д.

Як вже говорилося, капітальний ремонт квартири - це масштабні дії. Це говорить про те, що враховується кожна деталь, кожен куточок. Ми зробимо все по вищому розряду, так як знаємо, що і як потрібно робити і працюємо по ідеально складеній послідовності дій. У підсумку ви отримаєте практично ідеальне рішення.

Якщо ви купили зовсім нове житло, то його явно доведеться змінити на ваш смак. Оздоблення новобудов руками наших фахівців виявиться чи не найкращим варіантом в плані якості. Наші «умілі руки» виконають заміну вікон і дверей, вирівняють стіни, зроблять обклеювання шпалер, гіпсокартонні роботи, укладання плитки і т.д.

Ремонт квартири руками наших фахівців є ідеальним варіантом. Ви будете приємно здивовані результатами виконаної нами праці.