Ремонт фасадів

Рано чи пізно ремонт необхідний будь-якому виду фасаду - будь то штукатурні системи або вентильований фасад. Старіння і руйнування фасаду закономірний процес в умовах нашого клімату, особливо уразливі мокрі штукатурні фасади - з плином часу на них з'являються сирі плями, а потім і тріщини, і якщо не вжити термінових заходів, весь будинок розповзеться по швах. Одним словом умови експлуатації фасадів не з найлегших, а значить періодично власникам будівель потрібно замислюватися про ремонт фасаду.

Ремонт фасадів - комплекс спеціальний робіт, спрямованих на обробку та реконструкцію будівель, збільшення терміну експлуатації несучих конструкцій, поліпшення звукоізоляції і теплоізоляції.

За рахунок використання нових технологій і матеріалів ремонт фасаду дозволяє домогтися дуже привабливого вигляду будівлі. Сучасний будівельний ринок пропонує величезну кількість фасадних матеріалів, що мають різні властивості і неосяжну колірну гамму. Таким чином, кожен власник будівлі підбере саме те, що потрібно його фасаду. Але при виборі матеріалу не варто забувати про те, що для якісного ремонту фасаду необхідно знати індивідуальні особливості будови її вік.

Основні види фасадного ремонту

Фасадний ремонт буває двох видів: косметичний і капітальний. Косметичний ремонт - сукупність оздоблювальних робіт, спрямованих на підтримку будівлі в належному вигляді і захист фасаду від негативних погодних умов. Капітальний ремонт - повна реконструкція фасаду будівлі, проводиться з метою відновлення його зовнішнього вигляду і технічних властивостей. Розглянемо ці два види детальніше.

Косметичний ремонт фасаду

Новий фасад вимагає виключно косметичних робіт, приблизно раз в п'ять років. В інший час досить простого видалення забруднень різноманітними миючими розчинами. Косметичний ремонт фасаду допомагає будинку зберігати свою первісну свіжість і красу. Роботи, що виконуються не передбачають значного зміни вигляду будинку, він просто чиститься і оновляється. Найголовнішим тут буде правильно підібрати матеріали за зовнішнім виглядом і сумісності.

Косметичний фасадний ремонт включає в себе безліч найрізноманітніших робіт:

  • Штукатурка
  • Грунтування
  • Фарбування та підбір фарби
  • Чистка фасаду від всіляких дефектів і старих покриттів
  • Герметизація швів і тріщин

Але і весь представлений вище список ще далеко не повний. Список робіт може розширюватися, або ж звужуватися, залежно від конструкції фасаду, його стану, і безлічі інших чинників.

Капітальний фасадний ремонт

Капітальний фасадний ремонт більш трудомісткий, що вимагає більшого вкладення часу і грошей, ніж косметичний. На відміну від косметичного ремонту, капітальний це здійснення величезного списку робіт з облагороджування зовнішнього вигляду фасаду, а також, по відновленню як такої конструкції облицювання, будь фасад вентильованим, мокрим, або ж і зовсім просто оштукатуреним.

Капітальний ремонт фасаду включає в себе етапи косметичного і містить і безліч інших робіт:

  • Часткове відновлення зовнішніх стін при можливому їх руйнуванні
  • Прокладання гідро і пароізоляції
  • Утеплення
  • Покрівельні роботи
  • Заміна підвіконь, зливів і так далі

Крім зазначених робіт, майстри можуть провести капітальний ремонт фасаду приватного будинку будь-якої складності. Ремонт фасадів якісними матеріалами гарантує прекрасний зовнішній вигляд і тривалий термін безремонтної експлуатації. Тому фасадний ремонт слід проводити тільки якісними матеріалами які зарекомендували себе на ринку виробників. Для того щоб додати фасаду архітектурну виразність можна використовувати легкі накладні елементи, такі деталі додадуть будівлі витончений рельєф і не завдадуть шкоди несучим конструкціям.

Крім накладних елементів додати фасаду архітектурну виразність може декоративне оздоблення. Вибір оздоблення краще довірити професіоналам, так як декорування повинне відповідати всім архітектурним вимогам. Висока якість ремонту силами наших співробітників не викликає нарікань.