Пілястри з пінопласту

Пілястри з пінопласту - декоративні елементи оформлення стін фасадів будівель. На відміну від колон і стовпів, декоративна пілястра не виконує несучу функцію. Такий елемент є ознакою вправної архітектурної майстерності і являє собою виступ з прямокутним перетином, який розташований на несучій поверхні вертикально.

Купуючи пілястри з пінопласту у нашій компанії, Ви гарантовано отримаєте якісні вироби за найвигіднішими цінами.

Користуючись нашими послугами, Ви можете отримати консультації досвідченого спеціаліста у сфері декорування фасадів. Крім того, у Вас буде можливість придбати вже готову продукцію, або замовити виготовлення оригінальних виробів з ексклюзивним кресленнями. Наші фахівці виконають замовлення з урахуванням всіх побажань і в максимально стислі терміни.

На сьогоднішній день використання пілястр з пінопласту найбільш поширене. Виготовлені зі спіненого пінопласту, пілястри набувають гарний зовнішній вигляд з естетичної точки зору, вигідно виділяє конструкцію серед безлічі інших будівель. В цілому, такі пінопластові елементи мало чим відрізняються від традиційно використовуваних для декору фасадів колон. Пілястра з пінопласту складається з капітелі - верхня частина, тіла пілястри - середня частина і бази пілястри - нижня частина. При монтажі пілястр враховується висота, товщина і ширина пілястри, пропорції вважаються виходячи із загальних габаритів будівлі.