Підвіконники з пінопласту

Підвіконники з пінопласту - частина фасаду будівель, яка потрібна для декоративної і захисної функції. Фасадні підвіконники використовуються для оформлення переходу від зливу до стіни. Такі декоративні елементи допоможуть додати будинку завершений, красивий вид. Вони, крім цього, захищають деякі деталі фасаду, що знаходяться біля віконного отвору.

Підвіконники з пінопласту, які Ви можете придбати за найбільш вигідними цінами у нас, стануть відмінним рішенням для обробки віконних прорізів і прослужать Вам тривалий час.

У нас Ви зможете придбати підвіконники з пінопласту будь-якого розміру і дизайну. Прикрашені імітацією під ліпнину або оригінальні архітектурні елементи Ви можете замовити в нашій компанії.

Матеріал, застосовуваний для даного виду підвіконь, повинен володіти високими властивостями. Саме пінопласт підходить для фасадних виробів, так як є міцним універсальним матеріалом, який не гниє і не піддається атмосферних явищ. Такий архітектурний елемент, як фасадні підвіконня з пінопласту, це не тільки деталь декору будівлі, що надає конструкції більш привабливого вигляду, але і функціональна складова будови. Підвіконня можна створювати у будь-якій зручній формі і різного стилю, адже пінопласт податливий в обробці.