Оздоблення фасадів

Гарний фасад будинку – запорука успіху та настрою будь якого власника будинку. Щоб отримати такий результат потрібно правильно і грамотно оздобити фасад своєї оселі. Декоративне оформлення житлових або офісних будівель може багато чого розповісти про його власника та мешканців.

Оздоблення фасадів будинків - це ціле мистецтво, що включає безліч напрямків і стилів.

Можна оформити будинок у класичному стилі, можна зробити його у вигляді старовинного замку, прикрасити ліпниною в стилі бароко, або навпаки, надати будівлі сучасний вигляд.

Оздоблення фасадів – основні роботи

Оздоблення фасадів все частіше застосовується як для приватних будинків, так і для великих торгових центрів та іншого роду громадських будівель. Сьогодні будівельний ринок дає можливість вибрати будь-який матеріал і технологію обробки фасадів. Тому роботам з оздоблення фасаду приватного або заміського будинку, або котеджу необхідно приділяти пильну увагу.

Оздоблення фасаду будинку включає наступні роботи:

  • Штукатурка фасаду
  • Фарбування фасаду
  • Облицювання фасаду різними декоративними матеріалами

Оздоблення фасадів будинків виконує не тільки декоративну роль, але і несе певну функцію. Тому ще на етапі проектування потрібно обмірковувати різноманітність способів і матеріалів обробки самої конструкції будівлі та її утепленням. І ще одна незмінна умова для зовнішнього оформлення будинку - це її гармонійне поєднання з навколишнім ландшафтом і присадибною територією.