Огорожі - паркани

Будь-який домовласник або власник ділянки землі замислюється про необхідність огорожі своєї території надійною конструкцією. З якісною огорожею людина відчуває себе набагато комфортніше і безпечніше. А якщо конструкція ще й гарна, то вона стає мало не головною прикрасою ділянки. Паркан - це надійний захист і яскравий елемент ландшафтного дизайну.

Якщо ваша огорожа прийшла в непридатність, або її ще немає, пора подбати про встановлення відповідної системи.

У нас, Ви можете замовити будівництво і встановлення паркану під ключ. Висококваліфіковані фахівці виконають всі монтажні роботи в максимально стислі терміни і новий паркан прослужить вам не один десяток років. У нас знайдете гарні рішення для облаштування не тільки будинків але й дачі. Пропонуємо адекватні ціни на виготовлення і монтаж огорож, гарантуємо високу якість і оперативність виконання замовлень будь-якого обсягу.

Будівництво парканів різних типів

Перед тим як встановлювати паркан, слід визначитися з матеріалом, дизайном, функціональністю і звичайно з вартістю. Вибираючи матеріал для майбутнього паркану, продумайте, як огородження з цього матеріалу буде поєднуватися з будинком і з іншими архітектурними елементами ділянки - доріжками, квітниками, альтанками чи альпійською гіркою. На невеликих стандартних ділянках кожен елемент на увазі і одна випавша із загальної картини деталь здатна порушити гармонію всього простору.

Власники дачі або заміських будинків можуть вибирати основу з величезної кількості матеріалів для будівництва парканів. Найбільше замовники надають перевагу огорожам з:

  • металевих конструкцій
  • профнастилу
  • сітки-рабиці
  • цегли
  • дерева
  • полікарбонату
  • ковки
  • багатьох інших високоякісних сучасних матеріалів

Наша компанія працює в повній взаємодії з клієнтами. Професіонали дають консультації по вибору матеріалів, допомагають, в залежності від ландшафту, призначення або клімату, встановити паркан, який відмінно впишеться у відповідний дизайн.

Встановлення огорожі під ключ

Перед тим, як замовляти встановлення огорожі під ключ, на що ,в першу чергу, потрібно звернути увагу? Є кілька нюансів, які важливо враховувати при монтажі огорожі: конструкція, гармонія з іншими будівлями, вітрове навантаження, функціональна необхідність, надійний фундамент.

  1. Конструкція. Паркан під ключ буває різної висоти і форми, проте структура будь-якої системи одна: несучі елементи і обшивка. Глухі, Популярні конструкції, різні матеріали - не важливо, яку конструкцію ви виберете, принцип установки всюди однаковий.