Обрамлення з пінопласту

Обрамлення з пінопласту - це не тільки відмінний варіант для оригінального оформлення фасадів будівель, але і вдалий спосіб замаскувати вади і щілини. Такі елементи декору відмінно підходять для цього, завдяки властивостям матеріалу: висока теплоізоляція, стійкість до впливу мікроорганізмів, а низька щільність дозволяє значно знизити навантаження на конструкцію. Фасадні молдинги будуть мати гарний вигляд на вікнах і дверних отворах будь-яких форм і типів. А якщо Ви придбаєте фасадне обрамлення вікон та дверей з пінопласту, то Ви забезпечите свій будинок від протягів і зробите свій будинок більш привабливішим на тривалий термін.

Вибрати та придбати обрамлення з пінопласту пропонує наша компанія. У нас у продажу величезний вибір молдингів з пінопласту на вікна та двері, різного дизайну, форм і розмірів.

Якщо Ви не знайшли тип молдинга в каталозі, який би Вас зміг зацікавити, то наша команда досвідчених фахівців допоможуть створити індивідуальний ескіз відповідно до побажань клієнта, а також втілять його в реальність.

Фасадне обрамлення на вікна з пінопласту, купити які можна за дуже невисокою ціною, виробляються шляхом терморізання, а тому мають безліч розмірних варіацій.