Фасадна ліпнина з пінопласту

Фасадна ліпнина з пінопласту стане місцем захоплення для багатьох поціновувачів краси, цей матеріал вважається самим практичним і естетичним елементом в оздобленні будівель. Елементи ліпнини фасадної допоможуть створити особливу ауру будівлі і навіть стати пам'яткою архітектури. Ліпнина з пінопласту проста у використанні, доступна для будь-якого бюджету сім'ї або організації, екологічно чиста і абсолютно нешкідлива для здоров'я.

Декоративна фасадна ліпнина з пінопласту завжди створює особливий настрій фасаду будинку, підкреслює статус його власника.

Наша компанія являється виробником фасадної ліпнини з пінопласту будь-яких форм і розмірів. У нашому каталозі ви можете знайти великий асортимент вже готових рішень. Звернувшись до нас, ви також, зможете замовити виготовлення унікального декору по вашому проекту або ескізу. При відсутності будь-яких планових документів, професійно підберемо ряд декорів у відповідності до стилю вашої будівлі.

Ліпнина з пінопласту - каталог

Особливості фасадної ліпнини

Фасадна ліпнина була частиною рельєфної окраси в Стародавньому Римі та Стародавній Греції. Історія донесла до наших днів мистецтво майстрів давнини. Ми і досі захоплюємося красою і величчю колон і фасадів будівель, які збереглися до нашого часу. Оформлення фасаду будівлі, після закінчення будівництва, стає головною проблемою для її власника.

Ліпнина з пінопласту допоможе перетворити ваш будинок в оригінальну будівлю, що несе в собі елементи витвору мистецтва.

Сучасна фасадна ліпнина є унікальним будівельним матеріалом, що дозволяє надати красу будинку на багато років вперед.

Пінопластова ліпнина допоможе оновити екстер'єр будівлі і принесе елементи свіжості і новизни в дизайн приміщення.

Надійний фасадний декор, не вимагає спеціальної підготовки перед роботою, у кваліфікованих руках майстра він стане справжнім якісним оздоблювальним матеріалом. Зручність монтажу - окремий момент. Легкість матеріалу дає можливість здійснювати подачу рельєфних елементів без застосування спеціальної техніки. Монтаж відбувається методом приклеювання ліпнини на фасад будівлі.

Вартість ліпнини з пінопласту

Фасадна ліпнина з пінопласту, купити яку бажає практично кожен господар заміського будинку, вартує не дуже дорого. Насправді, ліпнина з пінопласту доступна всім, і наша компанія успішно підтверджує це своїми цінами!

Всі ціни на ліпнину з пінопласту формуються на базі вартості основних матеріалів з яких створюється безпосередньо декоративний елемент. Щоб ознайомитьсь з нашими цінами на фасадну ліпнину, ви можете завітавши до нас за адресою, яка вказана у нас на сайті, або зателефонувавши за номером телефону.

Фасадна ліпнина, вироблена з пінопласту, доступна за ціною і вигідна за технічними характеристиками. Навіть каркасні будинки можуть впоратися з навантаженням виробів з пінопласту. При цьому правильно обрана ліпнина з пінопласту не виглядає як дешева бутафорія, а надає будівлі вишуканість і свідчить про витончений смак власників.