Фасадна ліпнина з пінопласту

Фасадна ліпнина з пінопласту стане місцем захоплення для багатьох поціновувачів краси, цей матеріал вважається самим практичним і естетичним елементом в оздобленні будівель. Елементи ліпнини фасадної допоможуть створити особливу ауру будівлі і навіть стати пам'яткою архітектури. Ліпнина з пінопласту проста у використанні, доступна для будь-якого бюджету сім'ї або організації, екологічно чиста і абсолютно нешкідлива для здоров'я.

Декоративна фасадна ліпнина з пінопласту завжди створює особливий настрій фасаду будинку, підкреслює статус його власника.

Наша компанія являється виробником фасадної ліпнини з пінопласту будь-яких форм і розмірів. У нашому каталозі ви можете знайти великий асортимент вже готових рішень. Звернувшись до нас, ви також, зможете замовити виготовлення унікального декору по вашому проекту або ескізу. При відсутності будь-яких планових документів, професійно підберемо ряд декорів у відповідності до стилю вашої будівлі.

Ліпнина з пінопласту - каталог

Особливості фасадної ліпнини

Фасадна ліпнина була частиною рельєфної окраси в Стародавньому Римі та Стародавній Греції. Історія донесла до наших днів мистецтво майстрів давнини. Ми і досі захоплюємося красою і величчю колон і фасадів будівель, які збереглися до нашого часу. Оформлення фасаду будівлі, після закінчення будівництва, стає головною проблемою для її власника.

Ліпнина з пінопласту допоможе перетворити ваш будинок в оригінальну будівлю, що несе в собі елементи витвору мистецтва. Сучасна фасадна ліпнина є унікальним будівельним матеріалом, що дозволяє надати красу будинку на багато років вперед. Пінопластова ліпнина допоможе оновити екстер'єр будівлі і принесе елементи свіжості і новизни в дизайн приміщення.

Вартість ліпнини з пінопласту

Фасадна ліпнина з пінопласту, купити яку бажає практично кожен господар заміського будинку, вартує не дуже дорого. Насправді, ліпнина з пінопласту доступна всім, і наша компанія успішно підтверджує це своїми цінами!

Всі ціни формуються на базі вартості основних матеріалів з яких створюється безпосередньо декоративний елемент.