Колони з гіпсу

Колони з гіпсу – це унікальні декоративні елементи, які здатні прикрасити будь-який інтер’єр та фасад будинку до невпізнаваності. Перші колони з'явилися кілька тисячоліть тому, і були особливо популярні в архітектурних ансамблях Стародавньої Греції та Риму. В епоху бароко, ампір і класицизму колони з простих опор перетворилися в декоративні шедеври, що прикрашають величні храми і підкреслюють розкіш палаців.

Гіпсова колона - це архітектурний елемент, який здатний служити опорою для стельових перекриттів і прикрашати інтер'єр та фасад будинку.

Наша компанія, яка спеціалізується на виготовленні гіпсової ліпнини, приймає замовлення на виробництво інтер'єрних і фасадних гіпсових колон. Нами створюються справжні витвори мистецтва, спираючись на класичні канони архітектури. Наші колони з ліпними капітелями різних стилів стануть гідною прикрасою вашого інтер'єру або фасаду.

Капітель колони

Тіло колони

База колони

Маючи великий потенціал і досвід, наші фахівці намагаються виготовляти якісні моделі, які постійно відповідають всім нормам і стандартам. Колона з гіпсу повністю відтворює стиль класичної епохи і відмінно поєднується з сучасними запитами моди. Купити колону з гіпсу - означає не тільки урізноманітнити свій стиль, але і дозволяє зануритися в таємничий світ античної епохи.