Карнизи з пінопласту

Карнизи з пінопласту - виступаючі, горизонтально розміщені архітектурні деталі, функціональним призначенням яких є захист від згубної дії опадів, розташованих нижче частин будівлі. У будівництві пінопластові багети використовуються як в декоративних, так і в утилітарних цілях. Вони служать прикрасою фасадів, надаючи естетичний вигляд об’єднання вертикальних і горизонтальних поверхонь.

У нашому каталозі представлено широкий асортимент фасадного декору з пінопласту. Тут ви можете замовити не тільки карнизи з пінопласту, а й інший архітектурний декор для фасаду будівлі.

Фасадні карнизи з пінопласту мають і естетичне призначення, так разом з іншими видами фасадного декору беруть участь у створенні задуманого екстер'єру. Можуть встановлюватися під самим дахом або нижче, розділяючи при цьому спорудження на яруси.

Фасадні карнизи з пінопласту мають і естетичне призначення, так разом з іншими видами фасадного декору беруть участь у створенні задуманого екстер'єру. Можуть встановлюватися під самим дахом або нижче, розділяючи при цьому спорудження на яруси. Крім цього, карнизи захищають стики між цими поверхнями від проникнення вологи і пилу. Конструктивно характеризується, перш за все, величиною відступу від стіни - виступ багета.

На зовнішній вигляд карниза з пінопласту в значній мірі впливає його профіль, який може бути досить складним, поєднувати в собі виступаючі і вдавлені елементи. Високоякісні фасадні багети з пінопласту відносно недорогі, довговічні і повністю відповідають чинним на сьогоднішній день будівельним нормам і вимогам, а також вимогам пожежної безпеки.