Карнизи з гіпсу

Карнизи з гіпсу - це хороше рішення для обробки стелі і стін. Експлуатаційні характеристики таких виробів досить високі, а монтаж досить простий, що дозволяє уникнути серйозних фінансових і трудових витрат. Правильно підібраний плінтус відмінно впишеться в інтер'єр приміщення і доповнить його, тим самим формуючи атмосферу комфорту.

Гіпсові карнизи є відмінним вибором, якщо потрібно підкреслити оригінальність приміщення і дизайну.

Гіпсові багети відрізняються нестаріючої естетикою і витонченістю, тому відмінно впишуться в інтер'єр звичайної кімнати або просторого залу. Вибирайте стельовий плінтус, який сподобався вам, з нашого каталогу продукції, або звертайтеся до консультантів для виготовлення карнизів за індивідуальним замовленням. Співробітники нашої майстерні чекають вашого рішення, дзвоніть нам за телефонами, вказаними на сайті, або надсилайте електронного листа.

Переваги карнизів з гіпсу

Раніше карнизи використовували в класицизмі, рококо, бароко та інших стилях. Завдяки різноманіттю форм, карнизи з гіпсу можуть мати найнесподіваніший зовнішній вигляд.

Розглянемо переваги гіпсових карнизів:

  • Відмінні можливості декорування
  • Можливість ремонту і відновлення
  • Екологічна безпека
  • Відсутність помітних вад після монтажу
  • Довговічність

Стельові карнизи з гіпсу самі по собі виглядають непогано, але частіше за все їх додатково декорують, щоб деталі відповідали загальному інтер'єру приміщення. На відміну від полістирольних виробів, гіпсові плінтуси добре піддаються реставрації, тому будь-які пошкодження можна відновити, використовуючи звичайну шпаклівку.