Гіпсова ліпнина

Гіпсова ліпнина - це архітектурні вироби, які виготовленні з гіпсу, що використовуються заради створення унікального стилю інтер'єру чи фасаду будинку. Це один із накращих і найбільш ніжних матеріалів для стилістичного оформлення житлових площ, ресторанних залів, зон відпочинку та інших приміщень. Ліпнина зроблена з гіпсу є екологічно чистим продуктом, і вважається одним з найкращих матеріалів для декорування внутрішніх приміщень, що є значним моментом при виборі декоративного матеріалу.

Звернувшись до нас, Ви отримуєте можливість вибрати одні із найбільш високоякісних елементів гіпсової ліпнини в західному регіоні України, від виробника.

Колекція гіпсової ліпнини, яку ви можете розглянути безмежно велика. Тут ви знайдете велику кількість карнизів, різноманітного стилю виготовлення. Так само можна оглянути колони на будь-який смак, великий вибір стельових розеток, фільонок, фризів, кронштейнів та пілястр. Всі ці групи елементів гіпсового декору ви зможете побачити і проаналізувати в нашому каталозі.

Гіпсова ліпнина - каталог елементів

Застосування гіпсової ліпнини

Традиційно гіпсовою ліпниною прикрашалися стеля і стіни, віконні та дверні прорізи, ніші. Але останнім часом сфера застосування гіпсового декору злегка змінилася. Наприклад, такі вироби, як витончені розетки, які завжди служили прикрасою стелі, сьогодні переважно використовуються як оточення люстри. Можна, використовуючи гіпсовий рельєф, завантажити всі можливі поверхні і площини, щоб ніде не залишалося гладкого місця або, навпаки, обмежитися скромною розеткою і вишуканим карнизом під стелею.

Так само, за допомогою гіпсових декорів можна розділити простір приміщення на декілька функціональних зон. Використовуючи такі елементи гіпсової ліпнини, як молдинги, змінити пропорції приміщення - зробити його «вище» або «нижче», «ширше» або «вужче».

При ремонті гіпсової ліпнини, якщо пошкодження незначне, елемент не вимагає заміни, а відновлюється на місці. Таким чином, гіпсовий декор добре піддається ремонту. Ліпнина необов'язково має бути білого кольору, гіпс можна фарбувати в будь-які кольори майже будь-якими типами фарб, переважно - водорозчинними емульсійними фарбами для стель. Так само, на поверхні гіпсового декору можна виконати художній розпис, використовуючи масляні або розчинні фарби. Монтаж гіпсової ліпнини нескладний і проводиться за допомогою спеціального клею, яким вироби з гіпсу кріпляться до поверхні.

Переваги ліпнини з гіпсу

Ліпнина з гіпсу вдало застосовується більшістю сучасних декораторів в процесі реалізації різноманітних дизайнерських напрямків. Використання атрибутів більшою мірою є фінальним штрихом. Але, перш ніж почати прикрашати декоративними елементами інтер’єр чи фасад необхідно дотримуватися певних правил, щоб естетичні профілі виглядали гармонійно з навколишніми предметами, не порушували завершену концепцію відповідного стилю.

Варто зауважити, що ліпнина з гіпсу має величезну кількість важливих і незаперечних переваг:

  • Довговічна
  • Екологічна
  • Стійка в грибків
  • Естетична
  • Піддається ремонту

Ще одна важлива перевага ліпнини з гіпсу полягає в надійності. Це обумовлено тим, що гіпс вважається стійким до термальних коливань матеріалами. Під час застосування його в оформленні приміщень ймовірності псування гіпсової ліпнини майже виключена. Високоякісна декор з гіпсу здатний прослужити довгий часовий період.

Гіпсова ліпнина дає можливість створити інтер'єр та екстер’єр вашими власними руками і здійснити найсміливіші мрії. Адже за допомогою гіпсового декору можливо створити дизайн приміщення в різних стилях, наприклад, античному, бароко чи хай-тек. Ви самі стаєте художником і дизайнером свого будинку, підготувавши ескізи оформлення та елементів ліпнини, а ми готові допомогти вам у втіленні ваших проектів. Це ваш шанс зробити своє житло неповторним і показати всім оточуючим ваш талант!

Де купити гіпсовий декор?

Якщо у Вас є потреба купити якісну гіпсову ліпнину, а ви не знаєте де це можна зробити, тоді звертайтесь до нас. Наша компанія займається виготовленням гіпсового декору у Львові близько 10 років. Наявність власного виробничого цеху і відсутність посередників дозволяє компанії утримувати низький діапазон цін і забезпечувати високу якість кожної одиниці виробу.

Пропонуємо замовникам різний асортимент декору з гіпсу по каталогу, безпосередньо при зустрічі, де з'ясовуємо всі основні переваги, побажання та особисті смаки. Більш детально з переліком ліпнини з гіпсу можна ознайомитися на сторінках каталогу нашого сайту. На всі додаткові питання Ви можете отримати детальну інформацію, зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті або залишивши заявку.

Вартість гіпсової ліпнини

Приваблива вартість, власне виробництво і чудову якість виготовлення облицювальної гіпсової ліпнини, а також інших ексклюзивних гіпсових предметів інтер'єру вже не один рік приваблює клієнтів зі Львова та області до нас.

Наша команда фахівців з 2010 року виконує проекти з виготовлення та монтажу ліпнини з гіпсу для інтер'єрів і фасадів як невеликих квартир, так і розкішних особняків, ресторанів, і готелів.

Щоб дізнатись ціну на конкретний елемент гіпсової ліпнини, Ви можете звертатись у телефонному режимі, через форму зворотнього зв’язку, або завітати у наш офіс, за адресою вказаною на сайті. Наші менеджери, нададуть вичерпну інформацію, яка Вас зацікавила. Ознайомлять з ціною на елементи гіпсового декору, розкажуть про акції, які діють на сьогоднішній день.

Звертайтесь, і ми з радістю виконаємо всі ваші побажання!