Гіпсокартонні роботи

На сьогоднішній день гіпсокартон є одним з універсальних матеріалів для виконання будівельних і оздоблювальних робіт. Технологічні та екологічні властивості матеріалу роблять гіпсокартонні роботи незамінними, дозволяють створювати всілякі конструкції для реалізації самих вишуканих дизайнерських рішень.

Сучасні оздоблення та ремонт приміщень не мислимі без проведення гіпсокартонних робіт.

Проектування і пристрій підлог, стель і перегородок з гіпсокартону, облицювання стін гк, дозволяє значно скорочувати терміни виконання будівельних, ремонтних і оздоблювальних робіт, за рахунок виключення так званих «мокрих» процесів, а також за рахунок простоти роботи, монтаж гіпсокартону швидкий і легкий і дозволяє заощадити на витратах. Облицювання стін гіпсокартоном дозволяє значно поліпшити звуко і теплоізоляцію приміщень.

Проведення робіт по монтажу гіпсокартону

В основному гіпсокартон використовується для декоративної, фінішної обробки стелі і стін, також може застосовуватися і для вирівнювання поверхонь. У будь-якому з цих випадків роботи з монтажу гіпсокартону припускають дотримання певної техніки виконання.

Існує кілька способів кріплення гіпсокартону до стіни. У деяких випадках проводиться монтаж гіпсокартону на клей. Цей метод застосовується не часто, незважаючи на свою доступність і економічність. Однак більшою популярністю користується каркасний метод, коли обшивка поверхні гіпсокартоном проводиться за рахунок кріплення матеріалу до металевих профілів або дерев'яних брусків.

Кваліфіковані фахівці нашої організації не перший рік проводять обробку гіпсокартонними листами як житлових, так і комерційних приміщень. Здійснюється зведення перегородок в офісах, установка декоративних елементів в квартирах, підготовка спеціалізованих конструкцій для кімнат з підвищеною вологістю. Важливо відзначити, що розцінки на гіпсокартонні роботи знаходяться на досить прийнятному рівні.

Вартість гіпсокартонних робіт

Якщо ви замовляєте ремонт або гіпсокартонні роботи у нас, то завжди отримуєте позитивний результат і високу якість. Наші майстри мають багаторічну практику роботи, що дозволяє їм втілити в життя навіть найскладніші обсяги робіт. Вони виконають все якісно, ​​професійно і в обумовлені терміни.