Фундаментні роботи

Фундаметні роботи - професійний підхід!

Фундаменти - опорна частина будівель, від надійної роботи якої у великій мірі залежать експлуатаційні якості будівлі, її капітальність і довговічність. Фундамент відповідає за сприйняття навантажень конструкцій верхнього рівня і бічного тиску грунту. Відповідно, фундаментні роботи це першочерговий вид робіт при будівництві будинків.

Правильно виконані фундаментні роботи – це надійність та довговічність всієї конструкції будівлі.

Чим міцніший, надійніший фундамент, тим довше прослужить вся будова. Такі роботи є заходом надзвичайно відповідальним. Фундаментні роботи, як правило, тягнуть за собою витрату великої кількості матеріалів бетону, арматурної сталі. Це гарантує, що споруджуваний будинок отримає необхідну стійкість.

Зведення фундаменту

Зведення фундаменту - непроста інженерно-технічна задача і часто «надмірно оптимістичний» підхід до будівництва цієї найважливішою частини Вашого будівлі може стати причиною всіляких дефектів надалі. Конструкція, матеріал і глибина закладення фундаментів залежить від величини і характеру діючих на фундамент навантажень, від капітальності і конструктивних особливостей будівлі (наявності підвалу, фундаментів під устаткування, фундаментів від прилеглих будівель і т.п.) і від природних умов будівельного майданчика (глибина промерзання грунтів, характер їх залягання, наявність грунтових вод та ін.)

Глибина закладення фундаментів знаходиться в безпосередній залежності від глибини промерзання грунтів, а також від рівня грунтових вод.

При зведенні фундаменту важливе значення мають не тільки правильний вибір глибини закладення, грамотна розбивка, якісно виконані роботи в процесі пристрою фундаменту, використання якісних будівельних матеріалів, але і правильний вибір самої конструкції фундаменту стосовно до потрібних умов.

Найпростіші розрахунки і варіантне конструювання фундаментів з урахуванням застосування різних матеріалів і способів їх зведення дозволяють знайти оптимальне технічне рішення, при якому фундаменти стають не тільки більш надійними, але і більш економічними. Наші фахівці, які мають багаторічний досвід, виконають будь-який вид фундаментних робіт якісно і у встановлені терміни.

Заливка фундаменту

Наші фахівці проведуть повний комплекс робіт по заливці фундаменту, від виїмки грунту до укладання бетону, використовуючи в процесі найсучасніше, ефективне обладнання. Ви може скористатись нашими виробничими потужностями, що дозволить отримати кращі ціни на заливку фундаменту.

Організуюємо заливання бетону і облаштування фундаменту будь-якого типу в найкоротший термін, незалежно від складності виконуваних робіт.

Вибір типу фундаменту залежить від таких факторів, як: стан грунту, габарити і інші особливості будівлі. Одним з найбільш частих наших замовлень є заливка бетону і зведення стрічкового фундаменту, що проходить по всьому периметру будівлі. Цю складну роботу наші професіонали готові виконати на найвищому рівні.

Замовляючи заливку фундаменту в нас, ви отримуєте відмінну можливість заощадити. Вартість наших робіт більш ніж прийнятна, а доставку матеріалів і складання кошторису ми здійснюємо безкоштовно.

Ціни на фундаментні роботи

Ціни на фундаментні роботи є величиною індивідуальною і залежить від багатьох факторів. Щоб прорахувати ціну на влаштування фундаменту потрібно володіти достатньою інформацією про об’єкт т а земельну ділянку на якій буде здійснюватися будівництво. Потрібно, також, узгодити всі роботи як механічними засобами з використанням спеціальної техніки так робочі процеси, які будуть проводитись вручну. Знаючи наперед таку інформацію, замовник тоді отримує більш адекватну ціну на фундаментні роботи, а не доплачує, в кінцевому результаті, за послуги, які не були узгодженні.