Фільонки, фризи з гіпсу

Фільонки з гіпсу це декоративні елементи, які являють собою накладні сформовані планки з глибокими або більш дрібними рельєфами. Декоративна фільонка, використовується дизайнерами при створенні інтер'єрів в класичному, мінімалістичному, англійською та іншими стилях.

Така декоративна планка допомагає візуально збільшити обсяг кімнати або висоту стелі, зонувати простір. Крім того, гіпсові фільонки нерідко використовують в якості карниза, плінтуса або обрамлення для дзеркал, картин, вікон, ніш, арок. Така універсальність застосування допомагає створювати завершений вигляд інтер'єру, незалежно від обраного дизайнером стилю.

Гіпсові фризи - це поздовжні ліпні елементи з декоративним малюнком на лицьовій частині, які можуть розташовуватися як горизонтально, так і вертикально, служать для проведення кордонів між різними видами декору. У сучасних інтер'єрах фризи здатні збільшувати ширину карниза, надаючи при цьому гіпсової обробці більш презентабельний і привабливий зовнішній вигляд.

Фризи надають гіпсовому дизайну чіткості. При цьому вони є частиною гіпсової обробної композиції і монтуються разом з карнизами, тягами, кутами, кронштейнами і іншими елементами.