Фасадний декор

Фасадний декор - стилістичне оформлення об'єктів нерухомості за допомогою елегантних фігур ліпних прикрашаючих елементів. Одині з найбільш частих питань, яким задаються домовласники, якими прийомами надати своєму житлу неймовірно бажаний стиль, видний весняний характер і елітарність? Рішення на дане питання лежить на поверхні - створити шикарний фасад вашого будинку, а саме впровадити фасадний декор.

Оздоблення будинків і котеджів фасадним декором з пінопласту і гіпсу, а також велика кількість фасадних декоративних елементів - все це Ви можете вибрати у нас!

Сучасна обробка фасадів будівлі декоративними компонентами всіляко оптимізована нашими фахівцями, які володіють великим досвідом в оформленні та ремонті фасадів будівель. Застосування фасадного декору, нашого особистого виробництва, дозволяє підбирати різні декоративні елементи і виробляти їх за індивідуальними проектами.

Фасадний декор - каталог

Оздоблення будинку фасадним декором

Професійне оздоблення фасадним декором будинку, дачі або заміського котеджу докорінно змінить зовнішній вигляд вашого житла. Декор будинку може бути виконаний в будь-якому архітектурному стилі. За допомогою нашого декору Ви можете перетворити власний котедж в готичний замок, австрійський будиночок або в щось, що нагадує непроходящі творіння знаменитих архітекторів. Фасадний декор з пінопласту та гіпсу не обмежує Вашу фантазію на відміну від декоративних елементів вироблених з інших матеріалів.

У роботах по декоративному оформленню фасадів наприклад, облицювання фасадів і монтаж систем фасаду, не застосовуються великовагові і незручні фасадні матеріали, замість цього використовується пінопласт та гіпс, з якого виготовляються більшість фасадних архітектурних елементів. Фасадний декор з пінопласту та гіпсу має безліч переваг, серед яких - легкість, негорючість, зручність в монтажі.

Технологія обробки фасаду і вартість робіт природним чином взаємопов'язані. Використання пінопласту чи гіпсу для архітектурного фасадного декору значним чином знижує витрати на монтаж і прискорює весь процес. Декоративні фасади за нашими технологіями можуть бути виготовлені в 5-10 разів швидше, ніж це робилося раніше!

Фасадний декор з пінопласту

Наша компанія багато років спеціалізується на виготовленні фасадного декору з пінопласту. За останні роки декор з пінопласту є затребуваним видом архітектурних елементів у будівництві будівель. Сучасне обладнання і творче мислення майстрів дозволяють зробити елементи, що володіють високою якістю, точною геометрією і довгим терміном служби. Конструкції, виготовлені з пінопласту здатні стати прикрасою будь-якого будинку або приватного домоволодіння.

Фасадний декор з пінопласту має безліч переваг:

  • Вологостійкість, екологічність, безпеку
  • Легкість конструкції і одночасно міцність
  • Естетичність і довговічність
  • Простота в кріпленні елементів декору
  • Стійкість до температурного режиму

Фасадний декор з пінопласту стійкий і довговічний, дозволяє економно витрачати гроші. Недарма цей матеріал користується таким попитом з боку замовників і будівельників. Він володіє необхідною міцністю, для того щоб використовуватися на фасаді, при цьому - гнучкий і пластичний, що дозволяє надавати йому будь-яку форму.

Маючи за спиною багатий досвід, наші фахівці постійно підвищують свою кваліфікацію, намагаючись вивчити всі грані цієї тонкої справи.

Фасадний декор з гіпсу

Фасадний декор з гіпсу - це окрема гілка в архітектурному декоруванні, застосовується для створення індивідуальних образів фасадів, покликаного дивувати і підкреслювати унікальність споруди. Елементи декору, такі як: колони і пілястри, кронштейни, карнизи та інші архітектурні вироби надають екстер'єру завершеність, індивідуальність і практичну надійність.

У сучасному архітектурному будівництві, з урахуванням новітніх технологій виробництва, як і раніше застосовується майже не змінений з часом склад суміші для фасадного гіпсового декору. Нижче наведено список відчутних переваг гіпсу в порівнянні з сучасними синтетичними матеріалами.

Переваги фасадного декору з гіпсу:

  • Індивідуальність
  • Екологічно чистий
  • Пожежобезпечний і довговічний,
  • Чіткі геометричні лінії, глибина архітектурного малюнка

Фасадний декор з гіпсу - класика архітектурного оздоблення. Гіпс має середні значення по вазі і міцності, але реагує на підвищену вологість, тому вимагає обробки різними гідрофобізуючими складами, що не ніяк впливає на вищеперераховані його переваги. Будьте певні, використавши фасадний гіпсовий декор для оздоблення своєї будівлі, ви отримуєте елегантний, а саме основне, індивідуальний та елегантний вигляд.

Вартість фасадного декору

Якщо Ви хочете купити фасадний декор за доступними цінами у Львові, або замовити декоративні елементи за власним ескізом, звертайтеся до нас. Декор на будинок від нашої компанії - це ідеальне рішення, що поєднує в собі високу якість і доступну вартість всієї продукції!

Вартість обробки фасаду формується на розумному рівні, так як фасадний декор нашого власного виробництва дешевший, ніж покупка і замовлення у іншої компаній. Ціна всієї нашої продукції більш ніж демократична, тому замовляючи навіть найскладніші декоративні деталі для фасаду, Ви можете бути впевнені, що не зіштовхнетеся з істотними фінансовими витратами.

Як замовити фасадний декор?

Щоб замовити чи купити фасадний декор, ви можете відвідати наш виставковий офіс за адресою вказаною на сайті. Якщо у вас є вже сформована пропозиція по декоративних елементах, тоді можна всі питання обговорити в телефонному режимі, або надсилайте ваші пропозиції на телефонну скриньку.

Наші менеджери готові завжди зорієнтувати вас серед розмаїття елементів і композицій фасадного декору, розрахувати вартість декору вашого будинку і допомогти з іншими організаційними питаннями.