Фасадні роботи

Фасадні роботи являють собою комплекс будівельних послуг, покликаних раціоналізувати фасад будинку і охороняти його від впливу навколишнього середовища. Такі роботи це технічно трудомісткі технічні процедури, націлені на створення або реконструкцію фасадної частини будівлі.

Від якості та професіоналізму, з якими були проведені фасадні роботи, безпосередньо залежить не тільки зовнішній вигляд будівлі, але його експлуатація в цілому.

Ви можете скористатися повним спектром наших висококласних послуг. Зробимо роботи по фасадах будь-якого рівня складності, на будівлях будь-якої поверховості, типу та класу. Висококласні фахівці якісно та ефективно виконають косметичний або капітальний ремонт фасадів, а ще подібні фасадні роботи як очищення фасаду будинку від пилу і бруду, утеплення чи декоративне оздоблення.

Організовуючи чи виконуючи роботи по фасаді, гарантуємо якісне, оперативне виконання і довговічність проведених заходів. Зроблені силами наших спеців подібні роботи повернуть респектабельний зовнішній вигляд вашого будинку, внесуть в екстер'єр споруди сучасні, актуальні нотки, зроблять фасад будівлі міцним до атмосферних явищ та до інших зовнішніх факторів.

Щоб замовити фасадні роботи в місті Львів та області, Вам досить просто зателефонувати нам за вказаними номерами телефону, або написати на електронну пошту листа.

Фасадні роботи

Фасад будинків

Під фасадом будинку фахівці розуміють не тільки лицьову частину об'єкта, але і його бічні, дворові сторони. Для того щоб фасад будинку відповідав всім пропонованим до нього вимогам необхідно вчасно і якісно здійснювати фасадні роботи.

Фасад - це візитна картка, обличчя кожного будинку або будівлі.

Саме тому, фасад це не просто зовнішній вигляд, екстер'єр будівлі, але і його негласна рекомендація, що говорить про статус і респектабельність як самого будинку, так і його мешканців або власників.

Для чого робиться фасад будинку і чи потрібні такі грошові витрати на його оформлення, або відновлення?

Якщо це новобудова, то фасад будинку, звичайно, потрібно оформляти з нульового циклу. Це простіший та менш затратний вид робіт. Тут можна маневрувати всіма доступними ідеями в оформленні фасаду будинків, використовувати різні види декоративних матеріалів, втілювати всі напрацювання архітекторів та дизайнерів.

На відміну від нульового циклу фасадних робіт, відновлення фасаду будинку це більш складніший процес.

Великий вік будинку робить негативний вплив не тільки на зовнішній вигляд будівлі, але також приносить і супутні проблеми, наприклад, недостатня надійність конструкції. В цьому випадку, зовнішні стіни будинку не утримують тепло або не забезпечують захист від вологи, і тут треба терміново вирішувати це питання, в іншому випадку малі проблеми незабаром зміняться значними і тоді вже буде необхідний ремонт фасаду, якщо не косметичний, то капітальний. З цієї причини, фасадні роботи, а також оздоблення стін будинку - це потрібна і важлива справа, на яку варто звернути пильну увагу.

Види фасадних робіт

Фасадні роботи здійснюються із застосуванням якісних, професійних будівельних і оздоблювальних матеріалів, витратних елементів і елементів декору. Використовуються всі необхідні, перевірені часом, а так самі нові методи і техніку обробки, такі наприклад як:

 • Декорування фасадів
 • Оштукатурювання фасадів
 • Фарбування фасадів
 • Облицювання фасадів
 • Обробка фасадів натуральним каменем
 • Обробка фасадів сайдингом, стіновими панелями

Фасадні роботи являють собою комплекс будівельних послуг, покликаних поліпшити зовнішній вигляд фасаду будинків і захистити його від впливу навколишнього середовища. Такі роботи це технічно складні інженерні процедури, спрямовані на створення або реконструкцію фасадної частини будівлі. Від якості і професіоналізму, з якими було проведено фасадні роботи, безпосередньо залежить не тільки зовнішній вигляд будівлі, але і його експлуатація в цілому.

Ціни на фасадні роботи

Розцінки на фасадні роботи - важлива складова загального кошторису на ремонт або будівництво будинку. Загальний обсяг витрат на цей вид робіт визначається безліччю різних факторів.

Основними факторами, які впливають на підсумкову ціну фасадних робіт, стає:

 • перелік виконуваних робіт
 • площею поверхні стін будівлі
 • архітектурна складність проекту
 • поверховість будівлі
 • вихідний технічний стан будівельних конструкцій види використовуваних матеріалів, зручність і технологія їх монтажу
 • необхідність залучення спецтехніки
 • вартість матеріалів
 • транспортні витрати

Для того щоб отримати більш детальну інформацію, Ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями перед тим, як зробити замовлення: уточнити яка на фасадні роботи ціна за м2, скільки може знадобитися будматеріалу і т.д. У будь-який зручний для вас час ми виконаємо повний комплекс необхідних робіт за доступними цінами. Звертайтесь, ми завжди готові допомогти.