Фасадні роботи

Фасадні роботи являють собою комплекс будівельних послуг, покликаних поліпшити зовнішній вигляд фасаду будинків і захистити його від впливу навколишнього середовища. Такі роботи це технічно складні інженерні процедури, спрямовані на створення або реконструкцію фасадної частини будівлі.

Від якості і професіоналізму, з якими було проведено фасадні роботи, безпосередньо залежить не тільки зовнішній вигляд будівлі, але і його експлуатація в цілому.

Ви можете скористатись повним спектром наших професійних послуг. Проводимо роботи по фасадах будь-якого ступеня складності, на будівлях будь-якої поверховості, типу і класу. Професійні штукатури-висотники, малярі, інженери та будівельники якісно і оперативно здійснять косметичний і капітальний ремонт фасадів, а також такі фасадні роботи як очищення фасаду будівлі від пилу і бруду, дрібний ремонт фасадів, утеплення фасадів, декоративне оздоблення фасадів і т.д.

Організовуючи і здійснюючи фасадні роботи, гарантуємо якісне, оперативне виконання і довговічність проведених робіт. Виконані силами наших фахівців такі роботи повернуть респектабельний зовнішній вигляд вашому будинку, внесуть в екстер'єр будівлі сучасні, актуальні нотки, зроблять фасад будівлі стійким до погодних явищ і інших зовнішніх факторів.

Щоб замовити фасадні роботи в місті Львів і області, Вам достатньо просто зателефонувати нам за вказаними номерами телефону, або написати електронного листа.

Фасадні роботи

Фасад будинків

Фасад - це візитна картка, обличчя кожного будинку або будівлі.

Саме тому, фасад це не просто зовнішній вигляд, екстер'єр будівлі, але і його негласна рекомендація, що говорить про статус і респектабельність як самого будинку, так і його мешканців або власників. Під фасадом будинку фахівці розуміють не тільки лицьову частину об'єкта, але і його бічні, дворові сторони. Для того щоб фасад будинку відповідав всім пропонованим до нього вимогам необхідно вчасно і якісно здійснювати фасадні роботи.

Для чого робиться фасад будинку і чи потрібні такі грошові витрати на його оформлення, або відновлення?

  • Якщо це новобудова, то фасад будинку, звичайно, потрібно оформляти з нульового циклу. Це простіший та менш затратний вид робіт. Тут можна маневрувати всіма доступними ідеями в оформленні фасаду будинків, використовувати різні види декоративних матеріалів, втілювати всі напрацювання архітекторів та дизайнерів.
  • На відміну від нульового циклу фасадних робіт, відновлення фасаду будинку це більш складніший процес. Великий вік будинку робить негативний вплив не тільки на зовнішній вигляд будівлі, але також приносить і супутні проблеми, наприклад, недостатня надійність конструкції. В цьому випадку, зовнішні стіни будинку не утримують тепло або не забезпечують захист від вологи, і тут треба терміново вирішувати це питання, в іншому випадку малі проблеми незабаром зміняться значними і тоді вже буде необхідний ремонт фасаду, якщо не косметичний, то капітальний. З цієї причини, фасадні роботи, а також оздоблення стін будинку - це потрібна і важлива справа, на яку варто звернути пильну увагу.

Види фасадних робіт

Фасадні роботи здійснюються із застосуванням якісних, професійних будівельних і оздоблювальних матеріалів, витратних елементів і елементів декору. Використовуються всі необхідні, перевірені часом, а так самі нові методи і техніку обробки, такі наприклад як:

  • Декорування фасадів
  • Оштукатурювання фасадів
  • Фарбування фасадів
  • Облицювання фасадів
  • Обробка фасадів натуральним каменем
  • Обробка фасадів сайдингом, стіновими панелями

Фасадні роботи являють собою комплекс будівельних послуг, покликаних поліпшити зовнішній вигляд фасаду будинків і захистити його від впливу навколишнього середовища. Такі роботи це технічно складні інженерні процедури, спрямовані на створення або реконструкцію фасадної частини будівлі. Від якості і професіоналізму, з якими було проведено фасадні роботи, безпосередньо залежить не тільки зовнішній вигляд будівлі, але і його експлуатація в цілому.

Ціни на фасадні роботи

Розцінки на фасадні роботи - важлива складова загального кошторису на ремонт або будівництво будинку.