Декоративна штукатурка

Декоративна штукатурка - сучасний і модний декор. Цей спосіб внутрішньої обробки приміщень та оздоблення фасадів відрізняється вишуканістю і благородством. Декоративна штукатурка здатна створити реалістичну імітацію шкіри, бетону, кам'яної і цегляної кладки, дерева, шовку і безлічі інших матеріалів. Нанесений рельєф абсолютно неповторний, тому подібне декоративне оформлення завжди буде виглядати ексклюзивним.

Декоративна штукатурка по багатьом параметрам перевершує інші оздоблювальні матеріали, тому і не дивно, що цей вид обробки став таким популярним.

Наша компанія реалізує якісну продукцію для оздоблювальних робіт від провідних виробників декоративних матеріалів на ринку України. Із задоволенням пропонуємо вам декоративну штукатурку, фарби, і фактурні покриття, як універсальне рішення багатьох будівельних проблем!

Декоративна штукатурка - каталог

У нашому салоні декоративної штукатурки, Ви знайдете найрізноманітніші види даного оздоблювального матеріалу, за допомогою якого вдасться створити оригінальний і довговічний дизайн. Крім того, з нашими декоративними матеріалами ви самі зможете оформити практично будь-яке приміщення! При цьому не потрібно витрачати час на читання спеціальної літератури або похід на майстер-класи. Декоративна штукатурка настільки легка в застосуванні, що з нею впорається практично будь-хто!

Декоративна штукатурка за останнім часом набула неймовірну популярність завдяки великій кількості своїх переваг у порівнянні з банальними шпалерами та іншими оздоблювальними матеріалами для стін. За допомогою даної штукатурки можна створювати неймовірну кількість авторських декоративних ефектів, створювати оригінальні фактурні малюнки та орнаменти. Родоначальниця всіх декоративних штукатурок - венеціанська штукатурка призначена для прикраси класичних інтер'єрів, відтворювати атмосферу Древньої Італії або імітувати поверхню природного відполірованого мармуру.

Чим же обгрунтовано заслужене визнання декоративної штукатурки?

  • Приголомшливий зовнішній вигляд, обумовлений безшовністю текстури, багатою палітрою кольорів і широким вибором фактур. Такого кількості відтінків можна знайти серед шпалер і плитки
  • Вологостійкість. Щільна структура декоративного покриття запобігає проникненню води в огороджувальні конструкції, служачи надійним захистом теплоізоляційного шару
  • Штукатурка витримує широкий температурний діапазон і не піддається корозії