Будівництво даху будинку

Будівництво даху будинку - непросте інженерно-технічне завдання і часто легковажний підхід до будівництва цієї найважливішої частини Вашої будови може стати причиною всіляких дефектів й надалі. Виникнення бурульок, протікання, промерзання, перегрів приміщення мансарди в літній період, пошкодження і псування покриття - причини класичних помилок і просто низької якості робіт. Пропонуємо починати будівництво даху будинку з проектування.

Проектування даху будинку

Отже, робочий проект будівництва даху не може бути розроблений, без архітектурних креслень Вашого заміського будинку або Ваших власних ескізів і напрацювань. Відповідно, слідує непросте завдання - об'єднати зусилля архітектора (або Ваші власні!) і конструктора Вашого даху.
В якості вихідних даних для проектування необхідно підготувати наступні дані: обмірювальні креслення (план) побудованих стін останнього поверху (або мансарди) або архітектурні креслення Вашого будинку, якщо Ви користувалися послугами архітектора; завдання на проектування з переліком основних вимог, які Ви вважаєте найбільш важливими.

Ми рекомендуємо крім традиційних питань за формою, кольором покрівельного покриття і зливостічних системи приділити достатньо уваги таким питанням: спосіб фіксації мурлату; утеплення і провітрювання утеплювача; розташування мансардних вікон; експлуатаційний вихід на дах; снігозатримувачі; система «антилід» в потенційно небезпечних ділянках.

Вибір покрівельного матеріалу

За вибором покрівельного матеріалу при будівництві даху складно віддати перевагу і точно вказати оптимальний вибір. А вибір великий: черепиця з натуральної глини і піскобетона; мідний або оцинкований лист; сталева пофарбована і мідна метало черепиця; м'яка бітумна черепиця; ондулін. І цей вибір зростає з кожним роком!

Слід зауважити , що в заміському житловому будівництві найбільш поширені такі покрівельні покриття : з пофарбованої сталевий метало черепиці; з м'якої бітумної черепиці. Проте це Ваш і тільки Ваш вибір.

Утеплення даху

При зведені даху класична помилка, яка може стати в подальшому проблемою - недостатнє або неякісне утеплення і погана вентиляція утеплювача, що призводить до накопичення вологи, промерзання, конденсату, протягам, зайвих витрат на опалення.

Слід пам'ятати про основні принципи та помилки, щоб їх можна було уникнути. При будівництві даху тепловий контур будівлі повинен бути замкнутий і вузли з'єднання різних конструктивних елементів будівлі, служать цим тепловим контуром повинні бути надійно утеплені. Утеплювач повинен бути правильно підібраний і його товщина повинна бути достатньою і охороняти будинок від тепловтрат як в слабкий, так і в самий сильний мороз.

Найбільш поширені і екологічні утеплювачі для утеплення дахів є на основі базальтової вати. Рекомендована товщина для дому з цілорічним проживанням 150 - 200мм. Усі дрібні зазори після монтажу утеплювача повинні бути ретельно утепленні і загерметизовані. Можлива комбінація минераловатного базальтового утеплювача і рулонного утеплювача, який також несе роль паронепроникної відразливої мембрани з боку опалювального приміщення.

Утеплювач повинен бути надійно захищений від парів вологи з боку опалювального приміщення і конденсат вологи повинен швидко віддалятися з утеплювача за рахунок хорошого провітрювання та застосування гідроізоляції з односторонньою паропроникністю. Тільки правильно встановлена гідроізоляційна мембрана допомагає утеплювачу позбутися зайвої вологи і дозволяє йому ефективно працювати! Дах повинен мати конструктивну можливість провітрювання підпокрівельного простору забезпечується або конструкцією покрівельного матеріалу ( черепиці) , або мати аераційні пристрої - вентиляційний коник або вентиляційні грибки на схилах даху .

Продуманість зі смаком, правильно спроектований і побудований ідеальний дах підкреслює міць, красу і надійність Вашого будинку і навіть при незначних додаткових витратах може істотно підвищити наочність і вартість Вашого житла.

Виконання покрівельних робіт

Найбільш відповідальним і складним етапом при зведенні будинку є покрівельні роботи. Будівництво покрівлі професіоналами - це серйозний підхід до роботи. В обов'язковому порядку враховуються всі деталі монтажу і нюанси з технічного боку, оскільки їх переробка може спричинити глобальні проблеми і необхідність додаткових витрат.

Наші фахівці якісно виконають покрівельні роботи у Львові на дахах з будь-яким покриттям - рулонним, мембранним, штучним або металевим. Якщо ви замовляєте ремонт покрівлі даху у нас, ми, в першу чергу, направляємо фахівця, який оцінить стан покрівельного покриття, провівши його обстеження, і зробить попередній кошторис.

Ціна на покрівельні роботи у Львові залежить від типу даху будівлі і її площі, використовуваних матеріалів, необхідності надання підрядником додаткових послуг та ін. Замовник отримує покрівлю, яка вже не потребує фінансових вкладень. Покрівельні роботи проводяться з урахуванням характеристик використовуваного матеріалу, тому власники будинку отримують від покриття максимум можливостей. При роботі враховуються всі побажання клієнта і, якщо потрібно, даємо рекомендації по вибору.