Будівництво під ключ

Будівництво під ключ - це завжди складний процес. На початку виникає багато запитань та завдань, що може призвести до неправильного напрямку початку будівництва. В перших кроках рекомендуємо звернутись до відповідних спеціалістів, які можуть збудувати будинок під ключ, та провести консультації і вияснити всі деталі початку будівництва його ведення та закінчення. Для вирішення таких питань Ви можете скористатись нашими досвідом.

Будівництво під ключ - один з напрямів нашої діяльності

Професіоналізм співробітників, якість матеріалів і вигідна цінова політика забезпечують надійну основу і довговічність будівлі. Виконуємо всі роботи за спільно узгодженим планом, цінуємо свій час, тому виконуємо будівництво котеджів у встановлені терміни. Завжди прагнемо до взаєморозуміння із Замовником, що не ухиляємося від виправлення своїх помилок і намагаємося зробити так, щоб наша робота приносила радість людям.

Якщо Ви вирішили збудувати собі будинок і шукаєте хто б міг це професійно зробити, тоді можете звернутись до нас.

Наші фахівці готові побудувати Вам будинок під ключ на основі наданого інженерно-архітектурного проекту і геодезичного плану ділянки з урахуванням всіх значущих умов місцевості та особливостей майбутньої інфраструктури.

Реалізація будівництва будинку

Будівництво будинків ведеться на основі передових технологій, що дозволяють ефективно організувати інфраструктуру житлового об'єкта і мінімізувати різного роду ризики і тимчасові витрати.

Реалізація проекту з будівництва будинку полягає в наступних заходах:

 • Складання кошторису на всі види будівельних та оздоблювальних робіт, включаючи вартість матеріалів
 • Підготовка будівельного майданчика
 • Проведення земляних робіт
 • Фундаментні роботи
 • Зведення стін, перегородок, перекриттів
 • Монтаж даху
 • Установка дверних і віконних систем
 • Оздоблювальні та декоративні роботи

Будівництво будинків під ключ і навіть невеликих дачних котеджів - це складний технологічний процес, при якому мають бути враховані як технічні показники так показники техніки безпеки. Великий досвід роботи на ринку будівництва дозволяє нам виконувати будівництво під ключ на вищому рівні якості і комфорту. Але головне це те, що нами реалізовується будівництво якісно і точно в термін, і відповідно до погоджених раніше витрат.

Від чого залежить вартість будівництва котеджів?

Ціна на будівництво котеджів під ключ залежить від багатьох факторів. Тому кожен будинок прораховується індивідуально. На вартість будівництва котеджу впливають такі чинники:

 • площа і поверховість будівлі
 • геодезичні особливості, грунтові умови і місце розташування ділянки
 • трудомісткість виконання будівельних робіт
 • особливості і тип застосовуваних матеріалів
 • конструктивне рішення фундаменту, покрівлі та інших будівельних вузлів
 • специфіка інженерних комунікацій
 • пора року і інші фактори

Від нас, Ви, завжди отримаєте прозору політику ціноутворення: вартість робіт і матеріалів завжди економічно-обгрунтована і вказується в кошторисах на кожен етап будівництва. Всі будівельні роботи виконуються виключно із залученням власних ресурсів і технічних засобів, що дозволяє підтримувати ціни на доступному рівні при збереженні незмінно високої якості.

З чого почати будівництво будинку?

Будівництво будинку починається з проекту. Ескізний проект дозволяє уявити собі майбутній будинок і його прив'язку до ділянки ще до початку будівництва. Робочий проект необхідний для того, щоб будівельники розуміли, як і з чого потрібно будувати.

Без креслень і розрахунків побудувати нормальний будинок неможливо.

Однак перш ніж приступати до проектування, потрібно визначитися з призначенням будинку, його основними розмірами, приблизною плануванням, архітектурним виглядом і будівельними матеріалами, так щоб, з одного боку, задовольнити свої потреби і смаки, а з іншого - вкластися у запланований бюджет.

Чи буде будинок літньою або зимовою дачею, або в ньому передбачається жити постійно? Скільки знадобиться житлових кімнат? Скільки санвузлів? Чи буде в ньому льох? Камін? Сауна? Вбудований гараж? Від відповідей на ці питання залежать конструкція, витрата матеріалів, інженерне забезпечення майбутнього будинку і трудовитрати на його будівництво, і знаючи відповіді на ці запитання, Ви тим самим наблизите проект до Вашого задуму.