Утеплення фасадів

Фасад будівлі - це його обличчя, яке має бути оригінальним, привабливим, архітектурно досконалим, проте не варто забувати, що фасад - це ще і захисник будинку від впливу вітру, низьких температур. Таким надійним захисником приміщень будинку від холоду може стати фасад, якщо використовувати сучасні системи утеплення фасадів.

Утеплення фасадів - це не лише модний тренд, але й розумна потреба, яка, крім змісту і декоративної обробки, наповнить ваш будинок теплом і затишком. Існує велика кількість матеріалів і технологій для утеплення фасаду квартир, котеджів, утеплення лоджій, балконів. Які з них будуть потрібні безпосередньо у вашій ситуації, допоможуть визначити наші фахівці. Фасадні роботи - складний процес, від підсумку якого залежить комфорт проживання в будинку.

Технологія утеплення фасадів повинна виконуватися точно і без відступу, інакше кінцева мета - підвищення теплозбереження будівлі не буде досягнута, а утворена всередині волога буде сприяти руйнуванню стін, появлянню грибка і цвілі. Зовнішня утеплююча система фасаду є конструктивною частиною будівлі, вона включає в себе: теплоізоляційний матеріал, який закріплюється на основі за допомогою клею і спеціальних механічних кріплень; шар, що складається з клейового складу, який армований сіткою з скловолокна; зовнішній декоративний шар.

Утеплення фасадів вбачає застосування матеріалів, що пройшли сертифікацію, тобто відповідають вимогам пожежної безпеки, паропроникності, екологічності, економічності. Всі матеріали повинні бути прописані в проекті з утеплення фасадів будинків і заміна їх повинна бути узгоджена із замовником. Початок робіт пов'язано з обстеження фасаду, випробувань його поверхні на агдезію клеючого шару, визначається допустиме навантаження на дюбель і несучі здатності стін, далі проводиться ретельна грунтовка основи. У послідовності прикріплюються теплоізоляційні листи, далі захисний шар і зовнішній декоративний матеріал. Утеплення фасадів прямо залежить від обраного теплоізоляційного і оздоблювального матеріалу, як наприклад: утеплення фасадів пінопластом або мінеральною ватою.