Ремонт офісів

Очевидно, що грамотно оформлене офісне приміщення є важливим аспектом, що формує думку про компанію в очах потенційних клієнтів і партнерів. Дуже важливо, щоб ваш офіс був зручним і мав естетичний вигляд. Це здатне поліпшити настрій і підняти продуктивність праці персоналу. Потрібно враховувати безліч факторів, які можуть вплинути на кінцевий результат, тому треба знати, що грамотний і якісний ремонт офісів, як і ремонт квартир, повинен здійснюватися в кілька етапів.

Аналіз офісного приміщення. Цей етап ремонту не можна ігнорувати, оскільки при аналізі вивчається планування, а також враховуються особливості вашого приміщення. Звідси випливає, що попередній аналіз допомагає не допустити будівельних помилок при виконанні ремонту офісів.

Можна виділити три основні види ремонту офісного приміщення: косметичний, стандартний і капітальний.

Завдання косметичного ремонту офісів - у найкоротші терміни і при мінімальних витратах повернути приміщенню належний вигляд. Слід пам'ятати, що косметичний ремонт офісів не має на увазі ні перепланування, ні яких-небудь інших глобальних і трудомістких робіт. Косметичний ремонт - це в першу чергу переклеювання шпалер, заміна стель, зміна покриття підлоги, монтаж плінтусів і електроприладів.

Стандартний ремонт офісів проводиться з використанням сучасних технологій за існуючими будівельними нормами. Стандартний ремонт включає в себе такі роботи, як: вирівнювання стін, стелі, підлоги, монтаж додаткових перегородок електроприладів; фарбування стін.

Капітальний ремонт офісних приміщень - це високоякісна обробка приміщення з використанням класичних технологій і матеріалів. Капітальний ремонт офісу може включати в себе знесення, зведення перегородок; підготовка підлог, стін, стель; прокладання електропроводки; оздоблювальні та сантехнічні роботи, монтаж дверей і вікон. Однією з важливих особливостей при виконанні капітального ремонту офісного приміщення є його якість. Звичайно, це вимагає витрат часу і коштів, але результат вартий того. Адже після капітального ремонту приміщення, буде значно поліпшено естетичний вигляд і функціональні можливості вашого офісу.