Ремонт фасадів

Рано чи пізно ремонт необхідний будь-якому виду фасаду - будь то штукатурні системи або вентильований фасад. Старіння і руйнування фасаду закономірний процес в умовах нашого клімату, особливо уразливі мокрі штукатурні фасади - з плином часу на них з'являються сирі плями, а потім і тріщини, і якщо не вжити термінових заходів, весь будинок розповзеться по швах. Одним словом умови експлуатації фасадів не з найлегших, а значить періодично власникам будівель потрібно замислюватися про ремонт фасаду.

Ремонт фасадів буває двох видів: косметичний і комплексний. При косметичному ремонті - оновлюють самі «потерпілі» частини фасаду, які його помітно псують. Комплексний ремонт передбачає повне оновлення фасаду: проводяться фарбувальні і штукатурні роботи, замінюються водозливи і додаються нові елементи.

За рахунок використання нових технологій і матеріалів ремонт фасаду дозволяє домогтися дуже привабливого вигляду будівлі. Сучасний будівельний ринок пропонує величезну кількість фасадних матеріалів, що мають різні властивості і неосяжну колірну гамму. Таким чином, кожен власник будівлі підбере саме те, що потрібно його фасаду. Але при виборі матеріалу не варто забувати про те, що для якісного ремонту фасаду необхідно знати індивідуальні особливості будови і його вік.

Ремонт фасадів якісними матеріалами гарантує прекрасний зовнішній вигляд і тривалий термін безремонтної експлуатації. Тому фасадний ремонт слід проводити тільки якісними матеріалами які зарекомендували себе на ринку виробників. Для того щоб додати фасаду архітектурну виразність можна використовувати легкі накладні елементи, такі деталі додадуть будівлі витончений рельєф і не завдадуть шкоди несучим конструкціям. Крім накладних елементів додати фасаду архітектурну виразність може декоративне оздоблення. Вибір оздоблення краще довірити професіоналам, так як декорування повинне відповідати всім архітектурним вимогам.