Гіпсова ліпнина

Ліпнина - це архітектурна прикраса, яка використовується для створення оригінального стилю інтер'єру. Гіпсова ліпнина - це декоративні вироби, які зроблені з гіпсу. Матеріалів для виготовлення ліпнини досить багато - це і цемент, і штукатурка, і скловолокно, і т.д. Останнім часом, набула поширення ліпнина з поліуретану, однак, більш якісна, природна і точна по малюнку ліпнина виходить з гіпсу. Гіпсова ліпнина екологічна, являється гігієнічним продуктом з матеріалу природного походження. Гіпсовий декор не горить, що говорить про його пожежну безпеку.

Ми пропонує різні види гіпсових декорів, виконуємо будь-які замовлення на виготовлення і монтаж гіпсової ліпнини як стандартних моделей, так і виробництво виробів за індивідуальними проектами. На нашому сайті представлений широкий асортимент стандартних елементів гіпсової ліпнини.

Гіпсова ліпнина - каталог елементів

Традиційно гіпсовою ліпниною прикрашалися стеля і стіни, віконні та дверні прорізи, ніші. Але останнім часом сфера застосування гіпсового декору злегка змінилася. Наприклад, такі вироби, як витончені розетки, які завжди служили прикрасою стелі, сьогодні переважно використовуються як оточення люстри. Можна, використовуючи гіпсовий рельєф, завантажити всі можливі поверхні і площини, щоб ніде не залишалося гладкого місця або, навпаки, обмежитися скромною розеткою і вишуканим карнизом під стелею.

Так само, за допомогою гіпсових декорів можна розділити простір приміщення на декілька функціональних зон. Використовуючи такі елементи гіпсової ліпнини, як молдинги, змінити пропорції приміщення - зробити його «вище» або «нижче», «ширше» або «вужче».

При ремонті гіпсової ліпнини, якщо пошкодження незначне, елемент не вимагає заміни, а відновлюється на місці. Таким чином, гіпсовий декор добре піддається ремонту. Ліпнина необов'язково має бути білого кольору, гіпс можна фарбувати в будь-які кольори майже будь-якими типами фарб, переважно - водорозчинними емульсійними фарбами для стель. Так само, на поверхні гіпсового декору можна виконати художній розпис, використовуючи масляні або розчинні фарби. Монтаж гіпсової ліпнини нескладний і проводиться за допомогою спеціального клею, яким вироби з гіпсу кріпляться до поверхні.

Гіпсова ліпнина дає можливість створити інтер'єр вашими власними руками і здійснити найсміливіші мрії. Адже за допомогою гіпсового декору можливо створити інтер'єр приміщення в різних стилях, наприклад, античному, бароко чи хай-тек. Ви самі стаєте художником і дизайнером свого будинку, підготувавши ескізи оформлення та елементів ліпнини, а ми готові допомогти вам у втіленні ваших проектів. Це ваш шанс зробити своє житло неповторним і показати всім оточуючим ваш талант!