Фундаментні роботи

Фундаменти - опорна частина будівель, від надійної роботи якої у великій мірі залежать експлуатаційні якості будівлі, її капітальність і довговічність. Фундамент відповідає за сприйняття навантажень конструкцій верхнього рівня і бічного тиску грунту. Відповідно, фундаментні роботи це першочерговий вид робіт при будівництві будинків. Чим міцніший, надійніший фундамент, тим довше прослужить вся будова. Фундаментні роботи є заходом надзвичайно відповідальним. Фундаментні роботи, як правило, тягнуть за собою витрату великої кількості матеріалів бетону, арматурної сталі. Це гарантує, що споруджуваний будинок отримає необхідну стійкість.

Конструкція, матеріал і глибина закладення фундаментів залежить від величини і характеру діючих на фундамент навантажень, від капітальності і конструктивних особливостей будівлі (наявності підвалу, фундаментів під устаткування, фундаментів від прилеглих будівель і т.п.) і від природних умов будівельного майданчика (глибина промерзання грунтів, характер їх залягання, наявність грунтових вод та ін.) Глибина закладення фундаментів знаходиться в безпосередній залежності від глибини промерзання грунтів, а також від рівня грунтових вод.

При зведенні фундаменту важливе значення мають не тільки правильний вибір глибини закладення, грамотна розбивка, якісно виконані фундаментні роботи в процесі пристрою фундаменту, використання якісних будівельних матеріалів, але і правильний вибір самої конструкції фундаменту стосовно до потрібних умов. Найпростіші розрахунки і варіантне конструювання фундаментів з урахуванням застосування різних матеріалів і способів їх зведення дозволяють знайти оптимальне технічне рішення, при якому фундаменти стають не тільки більш надійними, але і більш економічними. Наші фахівці, які мають багаторічний досвід, виконають будь-який вид фундаментних робіт якісно і у встановлені терміни.

Будівництво фундаменту - непроста інженерно-технічна задача і часто «надмірно оптимістичний» підхід до будівництва цієї найважливішою частини Вашого будови може стати причиною всіляких дефектів надалі.