Фасадний декор

Фасадний декор - стилістичне оформлення об'єктів нерухомості за допомогою вишуканих фігур ліпних декоративних елементів. Одне з найбільш частих питань, яким задаються домовласники, це якими способами додати своєму житлу такий бажаний стиль, презентабельний весняний вигляд і елітарність? Відповідь на це питання лежить на поверхні - зробити гарний фасад вашого будинку, а саме - фасадний декор.

Оздоблення будинків і котеджів фасадним декором з пінопласту та гіпсу, а також велику кількість фасадних декоративних елементів - все це Ви можете замовити у нас!

Сучасна обробка фасадів будівлі декоративними елементами максимально оптимізована нашими фахівцями, які мають великий досвід в оформленні та ремонті фасадів будівель. Використання фасадного декору, нашого власного виробництва, дає змогу обирати різноманітні види ліпних декоративних елементів та виготовляти їх за індивідуальними проектами.

Фасадний декор - каталог

У роботах по декоративному оформленню фасадів (наприклад, облицювання фасадів і монтаж систем фасаду) ми не застосовуємо великовагові і незручні фасадні матеріали, замість цього використовується пінопласт та гіпс, з якого виготовляються більшість фасадних архітектурних елементів. Фасадний декор з пінопласту та гіпсу має безліч переваг, серед яких - легкість, негорючість, зручність в монтажі.

Технологія обробки фасаду і вартість робіт природним чином взаємопов'язані. Використання пінопласту чи гіпсу для архітектурного фасадного декору значним чином знижує витрати на монтаж і прискорює весь процес. Декоративні фасади за нашими технологіями можуть бути виготовлені в 5-10 разів швидше, ніж це робилося раніше!

Професійне оздоблення фасадним декором заміського будинку, дачі або котеджу в межах міста докорінно змінить зовнішній вигляд вашого житла. Фасадна ліпнина може бути виконана в будь-якому архітектурному стилі. За допомогою нашого декору Ви можете перетворити власний котедж в готичний замок, австрійський будиночок або в щось, що нагадує непроходящі творіння знаменитих архітекторів. Фасадний декор з пінопласту та гіпсу не обмежує Вашу фантазію на відміну від декоративних елементів вироблених з інших матеріалів.

Вартість обробки фасаду формується на розумному рівні, так як фасадний декор нашого власного виробництва дешевший, ніж покупка і замовлення у іншої компаній. Ми готові запропонувати вам будь-які елементи оздоблення фасадів - варіанти для наших клієнтів запропонує наш професійний дизайнер.