Будівництво під ключ

Будівництво під ключ - один з напрямів нашої діяльності. Професіоналізм співробітників, якість матеріалів і вигідна цінова політика забезпечують надійну основу і довговічність будівлі. Ми виконуємо роботу за спільно узгодженим планом, цінуємо свій час, тому виконуємо будівництво котеджів у встановлені терміни.

Ми готові побудувати будинок «під ключ» на основі наданого замовником інженерно-архітектурного проекту і геодезичного плану ділянки з урахуванням всіх значущих умов місцевості та особливостей майбутньої інфраструктури. Реалізація проекту з будівництва будинку під ключ полягає в наступних заходах:

  • Складання кошторису на всі види будівельних та оздоблювальних робіт, включаючи вартість матеріалів
  • Підготовка будівельного майданчика
  • Проведення земляних робіт, фундаментні роботи
  • Зведення стін, перегородок, перекриттів
  • Монтаж даху
  • Установка дверних і віконних систем
  • Оздоблювальні та декоративні роботи

Будівництво під ключ котеджів і навіть невеликих дачних будинків - це складний технологічний процес, при якому мають бути враховані як технічні показники так показники техніки безпеки. Великий досвід роботи на ринку будівництва дозволяє нам виконувати будівництво заміських будинків під ключ на вищому рівні якості і комфорту. Але головне це те, що ми будуємо якісно і точно в термін, і відповідно до погоджених раніше витратами.

Будівництво під ключ - ціна

Ціна на будівництво під ключ будинків залежить по перше від розміру будинку, по друге від матеріалу з якого він буде зведений (цегла, піноблоки і т.д.) і по третє від матеріалів обробки як зовнішньої обробки будинку (фасад, покрівля і т.д.) так і його внутрішньої обробки.

Будівництво будинків під ключ ведеться на основі передових технологій, що дозволяють ефективно організувати інфраструктуру житлового об'єкта і мінімізувати різного роду ризики і тимчасові витрати.