Бетонні роботи

Бетонні роботи це невід'ємна частина кожного будівництва, одна з найважливіших, тому що лежить на самому початку будівельного процесу і сильно впливає на довговічність і надійність вашого будинку. Бетонні роботи, процес довгий і трудомісткий, що вимагає від виконавця навичок і знань, залежить від безлічі факторів, що впливають, грунтів, насиченості армування, великих розмірів, складних геометричних форм і т.д. Вартість бетонних робіт становить в середньому п'яту частину від всієї суми будівельних витрат, це не дивно, адже від якості залізобетонних конструкцій безпосередньо залежить складність виконання, надійність, термін служби всієї будівлі і витрати на його виробництво.

Ми проводимо всі види бетонних робіт із застосуванням бетонних розчинів, з розробленими хорошими теплоізоляційними властивостями. Пристрій бетонних перекриттів, пристрій монолітних перекриттів, монолітних стін, монолітних сходів, влаштування фундаментів буде виконано в найкоротші терміни з застосуванням високоякісних марок бетону. Після закінчення будівництва для вирівнювання рівня підлоги виконаємо стяжку підлоги. Також буде якісно зроблена гідроізоляція стін і цоколя.

Бетонні роботи, ціна на які залежить від ряду факторів, є основою при зведенні будинку, тому ця частина будівництва є найважливішою і відповідальною. Розцінки на бетонні роботи залежать від конкретного об'єкта. Але в будь-якому випадку ми готові вам запропонувати ціни на бетонні роботи, які будуть відповідати якості. Адже формуючи ціни на роботи, ми спираємося на ваші уподобання та побажання, щоб в результаті отримати вартість бетонних робіт, яка оптимально відповідає вашим вимогам.